Reklam

YooShi (YOOSHI), Kishu Inu (KISHU) ve Baby Doge Coin (BABYDOGE) Nerelerden Alınır?

Sıradaki Shiba Inu (SHIB) hangisi olacak?
12:15
28 Ekim 2021
Okuma Süresi: 3 Dakika

DeFi, NFT ve Fan token sezonu derken Shiba Inu (SHIB) şaka coin sezonunu başlatmış gibi görünüyor. Birçok şaka coin son bir hafta içinde ciddi yükseliş yaptı. Hali hazırda Dogecoin (DOGE) günlükte %40 ve Shiba Inu (SHIB) haftalıkta %122’nin üzerine çıktı. Peki sıradaki Shiba Inu (SHIB) hangi şaka coin olabilir? YooShi (YOOSHI), Kishu Inu (KISHU) ve Baby Doge Coin (BABYDOGE) nerelerden alınır ve geleceği var mı?

YooShi (YOOSHI)

Fiyatı yazı hazırlandığı sırada %62 artan YooShi 0.000001439 dolardan alıcı buluyor. Günlük hacmi 20 milyon dolara yaklaşan şaka coin 500 milyon dolar piyasa değerini geride bıraktı. YooShi (YOOSHI) sadece bir şaka coin olmaktan öte topluluğuna fayda üreten bir yatırım aracı olmak istiyor. Aşağıdaki görselde ne gibi hizmetler verdiğini görüyorsunuz.

Hacmin %50’si PancakeSwap üzerinden geliyor. Kalan %42 ise Hotbit borsasından karşılanıyor. DODO, BKEX ve Hoo gibi platformlarda da ticareti açık. Daha önemlisi henüz merkezi borsaların hemen hemen hiçbirinde listelenmedi. Shiba Inu (SHIB)’in sadece Gate borsasında olduğu ucuz günlerine çok benziyor. Eğer ilgiyi üzerine çekebilirse listeleme haberleri onun fiyatını uçurabilir.

Kishu Inu (KISHU)

Mart ve Nisan aylarında Shiba Inu (SHIB) almak sizce nasıl bir duygudur? Kishu Inu (KISHU) bugünlerde 0.000000008007dolardan alıcı buluyor. Shiba Inu (SHIB) erken dönem yatırımcıları da bu seviyeden ciddi alımlar yapmıştı. Fakat Kishu Inu (KISHU) için bir sorun var, dolaşımdaki arzı Shiba Inu (SHIB)’nun 200 katı yani 100 katrilyon seviyesinde bulunuyor. Maksimum arzın tamamen dolaşımda olması da aniden büyük cüzdanların fiyatı sıfırlama ihtimalini akıllara getiriyor.

Fiyatı yazı hazırlandığı sırada 0.000000008007 dolar olan Kishu Inu (KISHU) %34 değer kazandı. OKEx borsası hacmin %41’ini karşılıyor. Bunun dışında Gate.io, Poloniex, PancakeSwap, XT, BabySwap, Bitmart, Hotbit ve DigiFinex gibi borsalardan alım yapılabiliyor.

Baby Doge Coin (BABYDOGE)

Elon Musk’ın “Baby Shark” paylaşımını hatırlayanınız var mı? Baby Doge, Baby Doge diyordu, o bebek büyüdü ve 750 milyon dolar piyasa değerine ulaştı. Erken dönemde Elon Musk’ın şaka coinler için ilgin bir itekleyici gücü var. Shiba Inu (SHIB)’da benzer biçimde Elon Musk’ın alakasız bir paylaşımıyla popüler hale gelmişti. Topluluğun sloganı “Elon Musk’ın desteklediği yeni memes token” şeklindeydi. Ne var ki Elon Musk kısa süre önce hiç SHIB tutmadığını açıkladı.

Maksimum arzı 420 katrilyon olduğu için 4,5 sıfırlı fiyatları BABYDOGE göremeyebilir. Yazı hazırlandığı sırada 0.000000002765 dolardan alıcı bulan fiyat gün içinde %23 arttı. Alım yapmak isteyen yatırımcılar Gate.io, Poloniex, OKEx, PancakeSwap, LBANK ve Hotbit gibi platformları kullanabilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar