Reklam

Uzman Analist Bu 5 Altcoin Biriminde Yükseliş Beklediğini İfade Ediyor!

Piyasanın popüler analistlerinden Jason Pizino yaptığı açıklamalarda beş altcoin biriminin yükseliş eşiğinde olduğunu ifade etti.
11:45
28 Ekim 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

Dijital varlık analisti Jason Pizzino, bazı altcoin’lerin yeni zirvelere yükselme potansiyeline sahip olduğunu düşünüyor. YouTube kanalı Crypto Tips ile yaptığı röportajda Pizzino hangi coin’lerin neden yükselmesini beklediğini açıkladı.

Polkadot ve Cardano

Pizzino, akıllı sözleşme platformu Polkadot‘un yerel varlığı olan DOT konusunda iyimser olduğunu söyledi. Yazının kaleme alındığı sırada DOT, 42.48 dolardan işlem görüyor ve Mayıs ayındaki tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 49.35 doların yakınında bulunuyor. Pizzino ise DOT‘un 53 dolara yükseleceğini tahmin ediyor.

Yatırımcının listesinde yer alan bir sonraki kripto para birimi ise akıllı sözleşme platformu Cardano‘nun yerel token’ı olan ADA. Pizzino konuyla ilgili yaptığı açıklamalarında, “Bence eninde sonunda tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşacak ancak şu anda hala bu trendin bitmesi ve ardından kırılma yapması gerekiyor.” sözlerini kullandı.

Polygon, The Graph ve AAVE

Yatırımcı ayrıca, Ethereum (ETH) ölçeklendirme çözümü Polygon‘un yerel token’ı olan MATIC’de de yükseliş bekliyor. MATIC, yazının yayına hazırlandığı sırada 1,91 dolardan işlem görüyor ve kripto para biriminin son bir haftada %20 artış yaşadığı ifade edilebilir.

Bu noktada Pizzino, MATIC’in tüm zamanların en yüksek seviyesine doğru hamle yapabileceğini ifade ediyor. MATIC ATH’sini Mayıs ayında 2,62 dolar ile görmüştü.

Analistin listesinde bir sonraki sırada ise endeksleme protokolü The Graph yer alıyor. Pizzino, GRT’nin yeni bir yükseliş için hazır olduğunu ifade ediyor. Yazının kaleme alındığı sırada GRT 0,91 dolardan işlem görüyor ve son bir haftada %7’lik artış performansı sergiledi.

Analist son olarak borç verme ve ödünç alma protokolü Aave’e değiniyor. Pizzino, AAVE’in henüz güçlü bir hamle yapmaya hazır olmadığını ancak bunun hazırlığı içinde olduğunu ifad ediyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar