X

Uzman Analist Açıkladı: Bu 2 NFT Projesi Yükseliş Sözü Veriyor!

Popüler kripto kanalı Bitboy Crypto, 2 NFT projesinin çok güçlü ilerlediğini ve yakın zaman büyük artış yaşayacağını düşünüyor.
15:00
25 Kasım 2021

Popüler kripto kanalı Bitboy Crypto, kripto endüstrisinin bir sonraki patlamasını yaşayacağını düşündüğü en iyi 2 NFT projesini aboneleriyle paylaştı.

Starship (STARSHIP)

StarShip, işletmeleri ve kullanıcıları blok zinciri teknolojisine adapte etmek için oluşturulmuş bir Binance Akıllı Zincir projesidir. Analiste göre, ilk 6 ayında StarShip, gözetimsiz bir cüzdan, token oluşturucu, çevrimiçi öğrenme platformu ve merkezi olmayan bir borsa geliştirdi.

Bitboy konuyla ilgili olarak ise “STARSHIP, cüzdanı, dijital varlığı ve NFT teklifleri bugün dalgalar yaratırken yatırımcıların dikkatini çekiyor.” sözlerini kullandı.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Ayrıca analistin açıklamalarına göre projenin kendi NFT oyunu da tüm bu gelişmelere eşil ediyor. Oyuncular ayrıca sahip oldukları STARSHIP miktarını temsil eden özel bir NFT alıyorlar. Ayrıca ön satış yoluyla da Starship NFT’lerini satın alınabilecek:

STARSHIP sadece normal bir oyunla yetinmiyor. Bunun yerine, oyunculara NFT paketleri satıyor. Bunlar doğada Pokemon, Magic: The Gathering veya Yu-Gi-Oh gibi gerçek dünyadaki ticaret kartı paketlerine benzer. Her paket, oyuncuların oyunda kullanabileceği belirli miktarda NFT kartıyla birlikte gelir.

The Red Ape Family

Listede bir sonraki sırada, çığır açan yeni bir komedi ve farklı bluechip NFT’ler etrafında inşa edilmiş ve dünyanın ilk animasyon dizisi olan The Red Ape Family var. Ayrıca, Red Ape Ailesi aynı zamanda, bölümleri bireysel NFT’ler olarak satan türünün ilk örneği de olacak.

Analist konuyla ilgili olarak, “Sonuçta, proje tamamen NFT topluluğunu bir araya getirmek ve bu alanda neyin mümkün olduğuna dair önyargıları yerle bir etmekle ilgili. NFT topluluğu ilk kez Bored Apes, Cool Cats, Lazy Lions ve bir dizi başka NFT karakterini aynı şovda bir arada görecek.” sözlerini kullanıyor.

Ayrıca, birinci sezon 23 Kasım’da başlıyor ve Bölüm 1’in Ön Satışı da 1 Ekim 2021 Cuma günü başladı.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar