Ünlü İsimden Bomba DOGE Tahmini: “Neden Olmasın?”

Dogecoin (DOGE) yeniden yatırımcının odak noktası haline gelirken, şaşırtıcı tahminler de ortaya çıkmaya devam ediyor. 
12:00
31 Ekim 2022
Okuma Süresi: 2 Dakika

Dogecoin (DOGE) yeniden yatırımcının odak noktası haline gelirken, şaşırtıcı tahminler de ortaya çıkmaya devam ediyor.

DOGE: 7’den 70’e!

Önde gelen Dogecoin Influencer’larından Matt Wallace, yine  Dogecoin fiyatına dair ilginç bir  tahmin yaptı. Walalca, sık sık bedava DOGE dağıttığı kampanyalar ile biliniyor. Wallace göre,  meme coin devasa oranda bir fiyat artışı potansiyeline sahip. Ünlü isim DOGE’nin 70 dolara kadar ulaşacağını tahmin etti. Ağustos ayında, DOGE’nin ortak kurucularından Billy Markus, Dogecoin’in uzun sürecek bir konsolidasyon sonrası tekrar ivme kazanacağını iddia etmişti. Abartılı Dogecoin tahminleri ile bilinen fenomenin, tahmini tartışma yarattı. Wallace dün, DOGE’nin işlem hacmindeki  % 5000’lik sıçrama nedeniyle her şeyin mümkün olduğunu iddia etti. Takipçilerinden bazıları böylesine büyük bir rallinin uzun vadede mümkün olduğunu düşünürken, bazıları ise bunun sembolik bir mesaj olduğunu belirtti.

Örneğin, bir kullanıcı Dogecoin‘in 0,70 dolara ulaşmasından memnun olacağını belirtti.  Sadece iki gün önce, Wallace, son rallide Dogecoin için fiyat hedefini 7 dolar  olarak belirlemişti. Wallace, 2018’de Final Stand adlı Dogecoin’e adanmış YouTube kanalını başlattı ve o zamandan beri 243.000’den fazla takipçi topladı. Özellikle, daha önce bildirildiği üzere, Haziran ayındaki influencer, kanalına bahse girerek 2022’de DOGE’nin 1 doları aşacağını iddia etmişti.

DOGE, ADA ve SOL’u Geride Bıraktı!

Elon Musk’ın Twitter’ı satın almasının ardından hafta sonu Dogecoin’in etkileyici bir performans sergilediğini belirtmekte fayda var. Meme coin, son yedi günde %107 arttı ve anlaşmanın tamamlanmasından önceki günlerde yaklaşık 0.06 dolardan 0.1231 dolara sıçradı. Dogecoin ayrıca piyasa değerine yaklaşık 7 milyar dolar ekledi.

Sonuç olarak, piyasa değerine göre en büyük 8. kripto para birimi olmayı başararak Cardano ve Solana’yı atladı. IntoTheBlock verileri, Dogecoin sahiplerinin %62’sinin kârda olduğunu gösteriyor. Bu hafta Elon Musk’ın Twitter’ı satın alma işleminin tamamlandığı haberini takiben DOGE‘nin fiyatı devasa bir şekilde yükseldi. Analistlere göre, yatırımcılar, bu mevcut ayı piyasasında kâr fırsatını nakde çevirmeye çalışacağından, DOGE’nin günlük grafiğinde zaten görülebilecek potansiyel bir düşüşe hazırlıklı olmalıdır. Ancak, Elon Musk’tan gelecek yeni girişimler DOGE fiyatına Kasım’da yine ivme kazandırabilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar