Son Dakika! Binance’tan Kritik Altcoin Duyurusu! İşte Ayrıntılar!

Kripto para piyasası uzun bir kış döneminden geçerken, işlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, çarpıcı duyurular yapmaya devam ediyor. 
14:50
1 Aralık 2022
Okuma Süresi: 2 Dakika

Kripto para piyasası uzun bir kış döneminden geçerken, işlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, çarpıcı duyurular yapmaya devam ediyor.

Binance: HOOK!

Binance, 1 Aralık TSİ 17:30’da HOOK/BTC, HOOK/USDT, HOOK/BUSD ve HOOK/BNB işlem çiftlerini açacağını duyurdu.

Hooked Protocol (HOOK) Nedir?

Projenin Quiz-to-Earn deneyimi ve diğer oyunlaştırılmış öğrenme özelliklerine sahip ilk pilot ürünü Wild Cash, aylık 2 milyondan fazla aktif kullanıcıyla gözle görülür bir büyüme elde etti. Hooked Protocol, yalnızca ekosistem içi yardımcı program tokenı HGT (Hooked Gold Token) ile desteklenen yenilikçi bir tek token (HOOK) yönelimli yapıyı benimser. HOOK, ekosistemin yönetişim tokenı olarak tanımlanıyor.

 

Web3 uygulamaları büyümesinde devrim yaratmak için geliştirildiği ifade edilen Hooked Protocol’ün amaçları şu şekilde sıralanıyor:

  • Önceden deneyimi olmayan herkesin oyunlaştırılmış deneyimle kriptoya erişmesi, kripto para kazanması ve bu paya sahip olması için yetki vermek.
  • Geliştiricilerin ve uygulamaların kolaylaştırılmış Web3 dönüşümünü etkinleştirmek ve hızlandırmak.
  • Merkezi olmayan sosyal ağdan ve viral büyümeden yararlanan, geniş ölçeklenebilirlik ve yüksek etkileşim ile canlı bir topluluk oluşturmak.

Kolaylaştırılmış ve eğlenceli oyunlaştırılmış öğrenme mekanizması ve yeni gelenler için deneyim sunmayı hedefleyen projenin iki ana ürünün olduğu ifade ediliyor. “Sürükleyici Öğrenme” olarak adlandırılan ilk ürün, PoW, Quiz-to-Earn, yönlendirme, cüzdanlar ve NFT dahil yerleşik klasik Web3 kavramları ve mekanizması olarak tanımlanıyor. “Meraklı Öğrenme” olarak adlandırılan ikinci ürün ise Metaverse’de DAO’lardan ve mentorluktan yararlanarak öğrenme sürecini kolaylaştıracak yenilikçi içerik ve yaklaşım şeklinde lanse ediliyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar