X

Solana Toparlanıyor, ATH Kapıda Mı? Solana (SOL) ve Polkadot (DOT) Fiyat Analizi

Popüler kripto para birimi Solana, ATH'a ilerliyor. İşte Solana ve Polkadot fiyat analizi
11:10
21 Ekim 2021
Solana Toparlanıyor, ATH Kapıda Mı? Solana (SOL) ve Polkadot (DOT) Fiyat Analizi

Kripto para piyasası yukarı yönlü hareketini sürdürürken Solana (SOL) ve Polkadot (DOT) yeni ATH’a doğru hareket ediyor. İşte Solana ve Polkadot fiyat analizi.

Solana (SOL)

Solana boğaları tekrar harekete geçti ve bu sefer mesafeyi 200 dolara kapatmaya hazır görünüyorlar. Popüler kripto para birimi geçtiğimiz hafta  neredeyse 170 dolara ulaştı ancak hemen ardından tekrar 145 dolara bir geri çekilme gerçekleşti. Bu hareket yatırımcıların cesaretini kırmış ve endişeli bırakmış olsa da, boğalar umudunu kaybetmedi ve yakın vadede 200 dolarda ulaşmayı hedefliyor.

Solana içeriğin kaleme alındığı an itibarıyla 188 dolardan işlem görüyor. Solana fiyatındaki bu artış, 145 dolarlık destekten görkemli bir yükselişin ardından geldi. 50 günlük Basit Hareketli Ortalama (SMA), SOL’un desteğine inanılmaz bir katkı sağladı.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Öte yandan 12 günlük EMA, 26 günlük EMA’nın üzerine çıkarken, Solana’nın başka bir ralli başlatma olasılığı artıyor. Ek olarak MACD’nin ortalama çizginin üzerine çıkmasıyla, Solana’nın yükseliş trendini kırılmadan 200 dolarda tutması bekleniyor.

İçeriğin hazırlandığı sırada Solana, CMC verilerine göre son 24 saatte %20’nin üzerinde artışa imza attı ve tüm zamanların en yüksek seviyesine doğru ilerliyor.

Polkadot (DOT)

Öte yandan Polkadot boğaları, 40 dolarlık desteği savunmaya devam ederken tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmayı hedefliyor.  Solana ve Ethereum son 24 saat içinde daha yüksek seviyelere çıktıkça, DOT 45 dolar seviyesine kadar dokunmayı başardı.

Bununla birlikte, Polkadot‘un 43.7 dolardan işlem görmesiyle birlikte düzeltme ivme kazanıyor gibi görünüyor. Hareketli Ortalama Yakınsama Iraksaklığı (MACD), trader’ların boşaltmayı düşünmeleri için satış sinyalini teyit etmek zorunda kalacak.

Polkadot, içeriğin kaleme alındığı sırada CoinMarketCap verilerine göre son 24 saate %5.66’lık bir artışa imza attı ve şu anda 43.87 dolardan işlem görmeye devam ediyor.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar