X

Shiba Inu Yatırımcılarının Merakla Beklediği Shiboshi NFT Koleksiyonun Lansman Tarihi ve Ayrıntıları

Ryoshi tarafından açıklanan NFT koleksiyonu Shiboshi, ne zaman piyasaya sürülecek?
14:00
12 Ekim 2021

Shiba Inu (SHIB), ekosistemini NFT koleksiyonu ile genişletmeye devam ediyor. Ryoshi tarafından açıklanan NFT koleksiyonu Shiboshi, ne zaman piyasaya sürülecek? DappRadar verilerine göre ekim ayındaki SHIB ralllisinin akabinde NFT satışları üçüncü çeyrekte 10.7 milyar doları buldu. Ne zaman bir Shiboshi NFT alabileceğinize bir göz atalım.

Shiboshi Lansmanı Ne Zaman Gerçekleştirilecek?

Shiboshi NFT’lerinin piyasaya sürülmesi için resmi, somut bir tarih olmasa da Shiba Inu proje lideri Shytoshi Kusama, SHIB NFT‘lerinin ne zaman ekosisteme kazandırılacağı konusunda güçlü sinyaller verdi. 5 Ekim tarihli bir blog yazısında Shytoshi şunları kaydetti:

NFT airdrop’unun ardındaki heyecan, hayal edebileceğimiz her şeyi gölgede bıraktı ve onları gelecek hafta sizlere sunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Bu bağlamda Shiboshi koleksiyonunun 11 Ekim ile 17 Ekim arasında piyasaya sürülmesi bekleniyor. Shytoshi, lansmanın adil olacağını ve herkesin dikkatini çekmeye çalışacaklarını aktardı.

Bugün itibarıyla Shiba Inu tarafından herhangi bir tarih ilan edilmedi. Muhtemelen bu lansman, önceden ilan edilecektir. Ancak tabiki herhangi bir dijital ürünün sorunsuz ilerlemesini sağlamak adına gecikmeler yaşanabilir. Öte yandan belirtmek gerekir ki böyle bir duruma dair henüz bir belirtli yok.

Shiboshi NFT’leri Nasıl Satın Alabilirim?

Shiboshi’ler yalnızca ShibaSwap üzerinden satın alınabilecek. Piyasa sürülmesinin ardından ilk 24 saat boyunca kullanıcıların Shiboshis satın almak için LEASH kullanmaları gerecek. Bundan sonra ETH üzerinden bir ödeme gerçekleştirilecek. Shisboshi NFT’ler belirli katmanlara ayrılmıştır ve fiyatları şöyledir:

  • 1-3000: 0.1 ETH 0.1525 LEASH/ $350
  • 3001-8000: 0.2 ETH/0.3051 LEASH/$700
  • 8001-10000: 0.3 ETH/0.4576 LEASH/$1050

Bununla birlikte işlemin gerçekleştirilebilmesi için gas ücreti ödemesi gerekecektir. Yatırımcılar Shiboshi’leri kişiselleştirmek isterse ayrıca 100 dolar değerinde SHIB yakmaları gerekmektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar