X

Bu 4 Altcoin 10X Yapacak! Ünlü Analist Büyük Artış Beklediği Altcoin’leri Açıkladı

Ünlü kripto para analisti, 2021'in 4. çeyreğinde 10x yapma potansiyeline sahip olduğunu düşündüğü 4 altcoin'i paylaştı.
13:30
12 Ekim 2021
Bu 4 Altcoin 10X Yapacak! Ünlü Analist Büyük Artış Beklediği Altcoin'leri Açıkladı

Ünlü kripto para analisti ve trader Tom Busby, 2021’in dördüncü çeyreğinde 10 kat yükselme potansiyeli olan altcoin‘leri takipçileri ile paylaştı. İşte 10x yükselme potansiyeline sahip 4 altcoin;

Zilika (ZIL)

Ünlü analistin listesinde ilk sırada, blok zincirlerini daha hızlı ve daha ölçeklenebilir hale getirmeyi amaçlayan bir kripto para birimi projesi olan Zilliqa var.

Ethereum ve diğer blok zincirlerinin dağıtılmış uygulamaları barındırabilmesi veya hızlı işlem işlemeyi başarılı bir şekilde sağlayabilmesi için fikir birliği sürecini kolaylaştırmak için parçalama teknolojisini kullanıyor.”

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

İçeriğin kaleme alındığı sırada ZIL, 1 milyar dolarlık bir piyasa değeriyle 0,09 dolardan işlem görmeye devam ediyor. Analistin dediği gibi, ZIL platformunda meydana gelen daha fazla gelişme ve yükseltme ile ZIL‘in önümüzdeki günlerde harika bir geleceği var. Busby, ZIL’in yakında 0.155 dolarlık direnci geçmesini ve hatta daha yüksek seviyelere yani 1 dolara ulaşmasını bekliyor.

Utrust (UTK)

Analistin 10x beklediği bir diğer kripto para birimi ise Utrust (UTK). Utrust, özellikle ödeme platformlarının az gelişmiş işlem güvenliği ve nispeten yüksek ücretler olmak üzere, ödeme aracı olarak kripto para biriminin düşük kullanılabilirliği ile sonuçlanan sorunlara çözüm sağlamak için tasarlanmıştır.

Busby’a göre, FinXP ve Utrust, trader’lar için anında kriptodan fiat ödemelerine olanak sağlamak için yeni ortaklıklarını duyurdular.

“Her iki şirket arasındaki işbirliği, Utrust müşterileri için benzersiz, yeni faydalar sağlayacak ve bu süreçte kripto e-ticaret endüstrisinde devrim yaratmaya devam edecek.”

İçeriğin kaleme alındığı sırada UTK, 161 milyon dolarlık bir piyasa değeriyle 0,35 dolardan işlem görmeye devam ediyor.

Ripple (XRP)

Busby’nin dediği gibi, XRP, 20 günlük ve 50 günlük üstel hareketli ortalamaları arasında bir yükseliş geçişi çizdikten sonra 2021’in dördüncü çeyreğinde 1,50 dolara ulaşma potansiyeline sahip.

“Sözde altın haç, tarihte XRP listelerinde birçok kez göründü. En son 10 Ağustos’ta meydana geldi ve daha sonra %80’lik bir fiyat rallisi izledi ve XRP düşüşe geri dönmeden önce mevsimsel olarak 1,43 dolardan zirve yaptı.”

SEC ile yapılan dava itibarıyla analist, XRP‘nin konumunu yeniden kazanmak için güçlü bir şekilde zirveye doğru ilerlediğini söylüyor. Ripple davayı kazanırsa, kripto para işlemlerini düzenlemeyi planlayan devlet kurumları için büyük bir darbe olacak.

Swissborg (CHSB)

Son olarak SwissBorg hakkındaki tahminlerini paylaşan analist, varlık yönetimini eğlenceli, adil ve topluluk merkezli hale getirerek demokratikleştirmeyi amaçlayan CHSB‘de de büyük bir fiyat artışı öngörüyor.

Şirketin vitrin ürünü SwissBorg uygulaması, akıllı yatırım kararları vermelerine yardımcı olmak için AI destekli varlık analizi ve Portföy Analizi gibi özelliklerle 450.000’den fazla kullanıcıya dijital varlık satın alma, satma ve takas etme yetkisi veriyor.

“Sınıfının en iyisi Smart Yield cüzdanları, Premium hesap sahiplerine 2 kata kadar getiri sunarak, kullanıcılara USDC’nin %20’sine kadar getiri elde etme fırsatı sunarken, kendi tokenlerinin stake etme yardımcı programının faydalarını da artırıyor.”

İçeriğin kaleme alındığı sırada CHSB, 654 milyon dolarlık bir piyasa değeri ile 0,64 dolardan alım satım işlemi görmeye devam ediyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar