SHIB Yatırımcısının Dikkatine! Kritik Tarih Değişti! Ralli İçin Geri Sayım Başladı!

Krito para piyasası yeniden hareketlenmeye başlarken, Shiba Inu (SHIB) yatırımcısı da yeni bir mucize için beklemede.
13:20
30 Eylül 2022
Okuma Süresi: 3 Dakika

Krito para piyasası yeniden hareketlenmeye başlarken, Shiba Inu (SHIB) yatırımcısı da yeni bir mucize için beklemede.

Shib Eternity: 6 Ekim!

SHIB ekosisteminin merakla beklenen oyunu Shiba Eternity için resmi tarih geçtiğimiz hafta açıklanmıştı. Shiba Inu topluluğu 1 Ekim olarak açıklanan tarihte Android ve iOS uygulama mağazalarına akın etmeyi bekliyordu. Ancak SHIB tarafından yapılan açıklamaya göre, oyunun lansmanı 6 Ekim’e ertelendi. Ertelemenin sürecin ve projenin teknik olarak kusursuz olması nedeniyle gerçekleştiği tahmin ediliyor. Shiba Inu ekibi ayrıca  topluluğu yeni oyun için eşsiz bir Shiba Eternity Fragmanı yapmaya davet etti. En iyi yapımcı, 5.000 dolar değerinde Shiba Inu kazanacak. Yapılan duyuruya göre, Shiba Eternity 6 Ekim’de dünya çapında oynanabilecek. Shiba Inu topluluğu, Android ve iOS App Store’larına akın ederken lansman “İndirme Günü” olarak kutlanacak. Bu arada, ShibaEternity heyecan verici bir sürüm için Beta Test Aşamasından geçiyor ve şu anda Vietnam ve Avustralya’nın Android ve iOS uygulama mağazalarında indirilip oynanabiliyor.

Shiba Eternity oyunu için akıllara durgunluk veren bir tanıtım fragmanı yapmayı başaran kişi, 1 Ekim’de açıklanacak. Yarışmanın sonucu ve fragman merak ediliyor. Ekibe göre fragman, oyunun resmi fragmanı olarak kullanılacak. Duyuruyu takiben, Shiba Inu proje Shytoshi Kusama, 1 Ekim’de oyun için tüm bilgileri paylaşacağını belirtti ve şu açıklamayı yaptı:

Heyecanlıyım. Bir süredir Shiba Eternity oynuyorum ve kesinlikle oyunu çok sevdim. Bazı oyunlarda kazandım bazılarında ise kaybettim. Hepinizi bu eşsiz oyunu deneyimlerken görmek için sabırsızlanıyorum. 1 Ekim’de oyunla ilgili tüm bilgileri ve planları açıklayacağım.

SHIB’de Yakımlar Artacak!

Gecikme duyurusu bazı Shiba Inu topluluğu üyelerini hayal kırıklığına uğrattı, ancak genel olarak SHIB meraklıları yine de oyun  için heyecanlılar. Shiba Inu ekosisteminin baş geliştiricisi Shytoshi Kusama, Shiba Eterenity’den elde edilen tüm gelirlerin %5’inin yakılacağını ve Shiba Inu’nun mevcut devasa dolaşımdaki arzını azaltmanın ilk hedefleri olduğunu duyurdu. Topluluk, bu yönde uzun süredir baskı yapıyordu.

Shytoshi Kusama, tüm arz piyasada mevcut olduğu için ekibin tüm SHIB arzını yakamayacağını ve takımın bunun için milyarlarca dolar yatırım yapması gerektiğini açıkladı. Bu nedenle, Shiba Inu ekibi, çok beklenen Shibarium – Katman 2 çözümü, ShibaSwap V2, Shiba Eternity, SHIB: The Metaverse, vb. dahil olmak üzere Shiba Inu ekosisteminin bütün projelerine “Yakım Mekanizması” sunmaya odaklanıyor. Oyun ayrıca App Store’da 5 üzerinden 4,9 puan aldı. Ancak duyuru, Shiba Inu’nun fiyatını doğrudan etkilemedi. Shiba Inu, son 24 saatte % 1. 75 artışla 0,00001117 dolardan işlem görüyor. işlem hacmi ise 180,127,507 dolar (180,12 milyon )

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar