X


Santiment Verileri İşaret Etti: Bu İki Popüler Altcoin Alım Fırsatı Veriyor

Ortalama alım satım getiri verilerine göre SHIB ve ADA adına önemli fırsat eğilim işaretleri taşıyor.
18:23
5 Ocak 2022

Zincir üstü analitik firması Santiment, ölçümlerin ardından popüler meme token Shiba Inu ve Cardano’da satın alma sinyalleri yandığını bildirdi. Ortalama alım satım getiri verilerine göre SHIB ve ADA adına önemli fırsat eğilim işaretleri taşıyor.

Santiment firmasının MVRV metriği, herhangi bir zamanda varlığı çevreleyen duygusal ruh halini gösterir ve olasılığa dayalı olarak gelecek fiyat hareketi anlatısını ortaya koyar. Nötr -%50 ile +%50 arasında düşen MVRV saplamalarını ifade eder. Bu da fırsat alanı veya tehlikeli bölge olarak ikiye ayrılır.

Shiba Inu (SHIB)

Shiba Inu hareketi varlık fiyatında son zamanlarda görülen dar bir işlem aralığında sıkıştı. Balinalar ve büyük kurumlar, favori token’larına yatırım yapmak için genellikle düşüş veya konsolidasyon dönemlerinden yararlanır. Daha önce blok zinciri monitörlerine yansıdığı üzere ünlü balina Gimli, geçtiğimiz günlerde 3.62 milyon dolar değerinde Shiba Inu satın almıştı. IntotheBlock analizlerinden elde edilen zincir üstü veriler, yükseliş eğilimi senaryosunu destekliyor.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Shiba Inu fiyatı bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 0.000032 dolar seviyelerinden alım satım işlemi görüyor. SHIB, son 24 saatte %2’nin üzerinde düşüş hareketi izledi.

Cardano (ADA)

Cardano fiyatı, Alonzo hard fork’unun duyurulmasının akabinde Eylül 2021’de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3.16 dolara ulaştıktan sonra istikrarlı bir şekilde düştü. Sabit düşüşler, 50 MA ve 200 MA seviyelerinin kaybedilmesine neden oldu. Bu durum aslında birçok uzmanın ayı piyasası göstergesi olarak gördüğü bir uyarıyı temsil ediyor.

Bu senaryo, geçiş gerçekleştiğinde varlığın aşırı satıldığını gösteren bir gösterge olarak kabul ediliyor. Çoğu analistin önerdiği üzere fiyat dibin yakın olabileceğini gösterdi. IntoTheBlock verilerine göre boğalar, hakimiyet konusundfa üstünlüğü ele geçiriyor. Cardano, son 24 saatte %1’lik düşüşle 1.33 dolardan alınıp satılıyor.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolayısıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar