X

Ripple ile SEC Arasındaki Dava Ne Zaman Sona Erecek? XRP Fiyatı Sonuçtan Nasıl Etkilenir?

Davanın uzatılma olasılığını düşük bulan Hogan, zaman çizelgesi ile öngörüsünü aktardı.
13:52
3 Ocak 2022
Okuma Süresi: 2 Dakika

Ripple topluluğunun bir savunucusu ve avukat olan Jeremy Hogan, SEC ile Ripple arasındaki davanın yakın zamanda sona ereceğini aktardı. Davanın uzatılma olasılığını düşük bulan Hogan, zaman çizelgesi ile öngörüsünü aktardı. Bunun yanı sıra XRP, uzmanların teknik analiz raporlarına göre yükseliş eğilimi gösteriyor.

Dava Ne Zaman Sona Erecek?

Ripple topluluğundan avukat Jeremy Hogan, SEC’in ödeme devine karşı açtığı davanın Nisan 2022’ye kadar sonuçlanabileceğini kaydetti. Bu öngörü Ripple fiyatını bir yükseliş senaryosu için alevlendirdi. SEC ve Ripple davası, Hogan ve diğer uzmanların da onayladığı üzere Nisan aylarında sonlanabilir.

XRP2 projesi savunucusu Hogan, Ripple ile ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) davasının Nisan 2022’de kapanabileceğinden oldukça umutlu. Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, bir CNBC röportajında konuşurken kullanıcıları ödeme firmasının 2021!de kaydettiği ilerleme hakkında bilgilendirdi: “Yavaş ilerleyen bir yargı sürecine rağmen oldukça iyi bir iş çıkarıyoruz.

Bununla birlikte Yargıç Sarah Netburn, Temmuz 2021’de eski SEC yetkilisi William Hinman’ın ifadesine izin vermişti. Dava takipçileri, mahkeme kararlarının şu ana kadar Ripple lehinde ilerlediğine inanıyor. SEC ve Ripple davasında uzman keşfi 14 Ocak 2022’de yapılacak. Hem SEC hem de Ripple, bu keşfi Ocak 2022’nin ortasına itmek adına çalışmıştı.

XRP Fiyat Beklentileri

Öte yandan kripto para analisti Bitboy Crypto, SEC ve Ripple davasının son ermesi üzerine yorumların yükselmesiyle XRP fiyatında artış beklentisini paylaştı.

Uzman analist, Ripple fiyatı konusunda oldukça iyimserken teknik analizlerinin uzun vade sonucunda göre 27 dolarlık bir hedef belirledi. Bunun yanı sıra diğer uzmanlar yükseliş momentumunu desteklerken 0.87 doların bir fırsat sunabileceğine inanıyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar