Popüler Analist: Bu 4 Altcoin Ralliye Doğru İlerliyor!

YouTube kripto kanalı olan CryptoBusy'den önde gelen kripto para yatırımcısı Josh Moden, radarı altındaki 4 altcoin’i paylaştı.
13:38
25 Kasım 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

Kripto para ekosisteminin takip edilen bir YouTube kanalı olan CryptoBusy’den önde gelen kripto yatırımcısı Josh Moden, radarı altındaki 4 altcoin’i paylaştı ve bu 4 altcoin’in bir ralli yolunda ilerlediğini dile getirdi. Hadi bu 4 altcoin’e ve neden yükseliş beklendiğine bir göz atalım…

Enjin (ENJ)

Yatırımcının listesinde ilk sırada, kullanıcıların web siteleri ve klanlar oluşturabilecekleri, sohbet edebilecekleri ve sanal ürün mağazalarına ev sahipliği yapabilecekleri bir sosyal oyun platformu olan Enjin (ENJ) yer alıyor. Yazının yayına hazırlandığı sırada ENJ coin 4,8 dolar bandında işlem görüyordu.

Analiste göre 29 Eylül’de 1,19 dolara düştüğünden bu yana ENJ fiyatı %320’den fazla artışla önemli bir yol kat etti. Ancak her ne kadar ENJ ciddi bir yükseliş yaşamış olsa da Moden, fiyatın 3,5 dolara geri çekilmesi halinde mükemmel bir alım fırsatı yakalanacağını ifade ediyor.

Utrust (UTK)

Listede bir sonraki sırada ödeme aracı olarak kripto para biriminin kullanabilirliğini arttırmayı hedefleyen ve yüksek ücret gibi sorunlara çözüm bulmaya odaklanan Utrust (UTK) yer alıyor.

Yatırımcı, UTK‘nın şu anda konsolidasyon döneminde olduğunu vurguluyor. Ancak yatırımcı UTK’nın bir pump hazırlığında olduğunu ve ciddi yükselişlerin çok yakın zamanda yaşanacağını da belirtiyor.

Bu noktada analist, “Ultrust’ın bu devasa pump’larını bir anda ortaya çıkarma alışkanlığı var. Grafiklerde bir yapı kırılması gördük. Bu yüzden bence çok yakında en az 60 sente doğru ilerlemeye başlayacağımızı düşünüyorum.” sözlerini kullanıyor.

Sandbox (SAND) ve Decentraland (MANA)

Aslında bu iki metaverse coin’i son zamanlarda yaşadıkları artışlar ile adlarından söz ettiriyor ama analist iki coin’in de hala artış için alanı olduğuna inanıyor.

Dört saatlik grafikte Moden, son birkaç gün içinde token fiyatının daha yüksek bir zirve oluşturamadığında düşüş ivmesi yaşadığına, ancak SAND düşmeden hemen önce boğaların devreye girdiğine ve yeni bir ralli oluştuğuna dikkat çekiyor. Analiste göre 5,30 ve 6,60 dolar seviyeleri SAND için alım bölgeleri olabilir.

MANA ile ilgili olarak ise analist, “Haftalık grafikte gördüğünüz gibi, hala yukarı yönlü bir potansiyel var. Ancak günlük grafikte, özellikle piyasanın son zamanlarda gördüğü böyle bir pump’tan sonra bu biraz zaman alabilir.” sözlerini kullanıyor.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar