Pepe (PEPE) Hakkında Beklenen Yorum Geldi: Meme Coin Fırtınası Dönüyor mu?

Özet

  • Pepe (PEPE), yaşadığı sert düşüş sonrasında yaralarını sarıyor.

  • Ünlü analist Kaleo, PEPE için hala umudun olduğunu ifade etti.

  • PEPE'nin gündemden düşmemesi ise bunu destekliyor olabilir.
13:30
11 Mayıs 2023
Okuma Süresi: 3 Dakika

Pepe (PEPE), son dönemde meme coin furyasını temsil eden en popüler kripto para birimi olsa da bu terimi sektöre sokanın Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu (SHIB) olduğu unutulmamalı. DOGE ve SHIB rakibi olan PEPE, kısa sürede inanılması güç bir yükseliş elde etti ve tahmin edilebileceği gibi düşüşe geçti. DOGE ve SHIB rakibinin rüzgarı özellikle Elon Musk’ın tweeti sonrası LADYS‘nin arkasında kalsa da PEPE için hiçbir şey bitmiş sayılmaz.

Kaleo: PEPE’de İş Bitmedi

Ünlü kripto para analisti Kaleo, 500.000’den fazla takipçisi için yaptığı açıklamada toplam piyasa değerine göre en büyük üçüncü meme coin PEPE’yi ele aldı. Analist, PEPE’nin daha gidecek çok yolu olduğuna vurgu yaptı. Analiste göre meme coin fırtınası sürecek ve PEPE buna uyum sağlayabilecek konumda.

pepe

Kaleo, yayınladığı grafikte ve konu hakkında yaptığı açıklamada, “meme coinlerin kralı” için bir trend çizgisinin daha kırıldığını belirtti. Kaleo, alçalan trend çizgisinin kırılmasına işaret ederek yükseliş imasında bulundu ve ekledi:

“Bilmiyorum, belki PEPE’nin deposunda hala bir şeyler vardır.”

Analistin burada “depo” göndermesi aslında PEPE’nin yukarı çıkacak yakıta sahip olduğu şeklinde yorumlanıyor. İlgili gönderiye gelen yorumlara bakıldığında da birçok yatırımcının PEPE yükselişi için kolları sıvadığı söylenebilir. PEPE özellikle gündemde olmaktan yararlanan bir kripto para ve şu an gündemde olduğu söylenebilir.

PEPE Gündemde, LADYS’in İzinde

Coinbase tarafından müşterilere gönderilen güncel bir e-postada, PEPE’nin bir “nefret sembolü” olduğu belirtildi. Bu durum topluluktan inanılmaz derecede tepki çekti ve şu an birçok topluluk üyesi durumu eleştiriyor.

Bu durum, Beeple gibi dünyaca ünlü NFT sanatçılarının da Coinbase ve PEPE’yi gündemine taşımasını sağladı. Beeple, gün içerisinde PEPE ve Coinbase odaklı bir eser hazırlayıp yayınladı. Bu eserin neredeyse 370.000’den fazla görüntülenme alması ise aslında PEPE’nin gündemde olduğunu gösteriyor.

PEPE an itibarıyla ise LADYS sonrasında CoinGecko üzerinde en çok aranan ikinci kripto para birimi konumunda. LADYS’e gelen Elon Musk etkisine rağmen PEPE’nin hemen arka sırada olması, Kaleo’yu haklı çıkartabilir.

Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
OKUYUCU YORUMLARI