Ne Bitcoin Ne Dogecoin! Analistten “Bu 2 Altcoin’de Yükseliş Sürecek” Açıklaması!

Kripto para odaklı YouTube kanalı Coin Bureau'dan Guy Turner, Ethereum (ETH) ve popülaritesi yüksek bir altcoin'i yakından takip ettiğini belirterek söz konusu altcoin'lerin daha çok yükselmesini beklediğini açıkladı.
10:59
14 Şubat 2023
Okuma Süresi: 2 Dakika

Kripto para odaklı YouTube kanalı Coin Bureau’dan Guy Turner, Ethereum (ETH) ve popülaritesi yüksek bir altcoin’i yakından takip ettiğini belirterek söz konusu altcoin’lerin daha çok yükselmesini beklediğini açıkladı.

“Temel Blockchain Ethereum Olacak”

CryptoBusy podcast’ine röportaj veren kripto para analisti Guy Turner, Ethereum’un sonunda Bitcoin‘i (BTC) geçeceğine ve piyasa değerine göre en büyük kripto para olacağına inanıyor. Ancak Turner, böyle bir olayın çoğu insanın inandığı kadar önemli olmayacağını belirterek şunları ekledi:

Sanırım Ethereum’un piyasa değeri bakımından Bitcoin’i geçip geçmeyeceğiyle ilgili önemli olan şey, bunun büyük bir olay olmaması. Bence çitin her iki tarafındaki birçok maksimalistte de bu konuda telaşa kapılma eğiliminde. Farklı rolleri var. Farklı şeyler yapıyorlar, dolayısıyla ETH BTC’yi geçer ya da geçemez ancak bana kalırsa bu çok da önemli bir şey değil. Şahsen Ethereum ekosisteminin büyümeye devam etmesi ve gelecekte kaç kişinin bu ekosistemi kullanacağını düşündüğüm göz önüne alındığında bunun muhtemelen gerçekleşeceğini düşünüyorum. Ve gerçekten farkına varmadan kullanacağınız şeylerden biri olacak.

Turner, Ethereum‘un yalnızca çok yönlülüğü ve sürekli güncelleniyor olması nedeniyle büyümesini beklediğini söyledi:

Ethereum’un sadece büyüdüğünü görebiliyorum. Yani, şu anda çok fazla pazar payına sahip. Sürekli gelişiyor, sürekli yeni şeyler buluyor ve halihazırda üzerine inşa edilmiş tüm bu Layer 2 ekosistem sistemine sahibiz. Ethereum’un temel katman, temel zincir olacağını gerçekten hissediyorum.

ETH, bu yazının hazırlandığı sırada kaydettiği yüzde 1’e yakın düşüşle bin 504 dolardan el değiştiriyor.

Analistin Radarındaki İkinci Altcoin

Turner, ayrıca birlikte çalışabilir Blockchain ekosistemi Cosmos‘u (ATOM) da yakından takip ettiğini belirtti ve altcoin’in henüz potansiyelini gösteremediğini belirterek şu ifadeleri kullandı:

ATOM’un hala kat etmesi gereken uzun bir yol olduğunu düşünüyorum. ATOM, son boğa piyasasında hatırladığım kadarıyla potansiyelini henüz hiçbir şekilde yerine getirdiğini düşünmüyorum.

ATOM, yazım sırasında yüzde 2,13 düşüşle 13,14 dolardan işlem görüyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar