X


Mart Ayında Takip Edilmesi Gereken 3 Kripto Para

Analistlere göre Mart ayında Nano, BAT ve IOTA dikkat edilmesi gereken kriptoların başında geliyor...
18:00
7 Mart 2020

Geçen ayın son günleri kripto para piyasası için çok da iyi geçmedi. En büyük kripto para birimi olan Bitcoin de dahil olmak üzere birçok kripto para düşüş eğilimi sergiledi ve çoğu için bu durum büyük kayıplara neden oldu. Bununla birlikte tüm kripto paralar aynı yolu izlemedi ve kayıp gösteren coin’ler bile kendilerini toparlamaya çalışıyor. Birçok kripto para birimi, bu ay kripto piyasasında oluşacak muhtemel bir boğa koşusu fırsatını yakalamak istiyor ve bunlar içinde de üç kripto para dikkat çekiyor.

Nano (NANO)

Birçok analist Nano’nun yıl sonuna kadar %500 artış sergilemesini bekliyor. Yıl başından beri kripto grafiğinde düzenli bir artış yaşanıyor ve artık Nano daha güçlü hareketler yapmaya hazır gibi görünüyor. Nano’nun fiyatı geçtiğimiz ay, 518 gün boyunca sergilediği düşüşün ardından uzun vadeli bir direnç seviyesinin üzerine çıkmayı başardı. Nano’nun destek seviyesinin 8.500 satoshi olduğu belirtiliyor ve sonrasında da 9.500 satoshi’de bir başka destek seviyesini yakaladığı ifade ediliyor. Her ne kadar fiyatta bir miktar düşüş yaşasa da analistler tarafından token’ın 10.750 satoshi’ye yükselmesi bekleniyor.

Basic Attention Token (BAT)

BAT, 2020’deki ilk altı hafta boyunca güçlü bir yükseliş eğilimi gördü ve %92’lik bir değer artışı elde etti. Yıl başında 0.17 dolar olan BAT fiyatı 0.23 dolara kadar yükseldi. Sonrasında ciddi bir düşüş yaşayan BAT 0.20 dolarlık destek seviyesinin altın indi.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Ancak bu ayın başlarında BAT, bir yükseliş hareketi gösterdi ve %3.60 artış sergiledi. BAT’ın potansiyel yükseliş eğilimi BAT topluluğunun resmi tarayıcısı “BRAVE” ile ilişkilendiriliyor ve dolayısıyla yükselişin devam etmesi bekleniyor.

IOTA

IOTA bu yıla çok sert bir başlangıç yaptı. Şubat ayının başlarında fiyat düşüşünün ve ağında yaşanan bir haksızlığın ardından, kullanıcı cüzdanlarının çoğunun sıfırlandığı görüldükten sonra, dijital para biriminin performans açısından daha da aşağıya gittiği görülüyor. Ancak IOTA vakfının ağlarının beş günden daha kısa sürede tamamen faaliyete geçeceğini duyurmasından sonra, dijital para ayın başında ilginç bir artış sağladı.

IOTA, bir hafta içinde fiyatta %18.82’lik bir artış gördü. IOTA ayrıca 2 Mart 2020’den bu yana yaklaşık 9 milyon dolarlık 24 saatlik işlem hacmi kaydetti. Analistler ise bu performansın devam etmesini ve daha yüksek seviyelerin görülmesini bekliyor.

Kaynak: Zycrypto

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar