Kripto Para Projesi Bu Gelişme İle Uçuşa Geçti! Piyasalara Meydan Okuyor!

Popüler bir altcoin açıklanan yeni gelişme ile uçuşa geçti! Kripto para projesinde verilen haber token'ın 24 saatte yüzde 12 artmasına neden oldu!
22:35
6 Ocak 2023
Okuma Süresi: 2 Dakika

Kripto para piyasalarında yaşanan düşüşlerin ardından bu altcoin piyasalara meydan okuyor! Kripto para projesinin resmi Twitter hesabından yapılan oylama sonrasında hareket geçen altcoin son 24 saat içerisinde yüzde 12 oranında arttı.

Yüzde 12 Artış!

Piyasalarda hakim olan ayı sezonu bir süredir kripto para devleri de dahil olmak üzere yatırımcıların ciddi zararlara uğramasına neden oldu. Lider kripto para birimi olan Bitcoin (BTC), art arda gelen olumsuz gelişmeler ile birlikte Kasım 2021 tarihinde ulaştığı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 69.000 dolardan ciddi oranda bir kayıpla 16.848 dolara kadar geriledi. Yaşanan tüm bunlara rağmen fiyat artışıyla ön plana çıkan bir kripto para projesi yatırımcıları bir nebze olsun rahatlattı. Oyunculara oyunlarının kontrolünü geri vererek oyun endüstrisini farklı bir yöne çekmeyi hedefleyen Gala’nın (GALA) resmi Twitter üzerinden yaptığı açıklamalar sonucunda kripto para biriminde yükseliş ivmesi başladı. Kripto para projesi paylaştığı bir tweet’te token’larda yakım olabileceğinin sinyallerini vererek bir oylama başlattı. Gala, açıklamalarında şu ifadelere yer verdi:

Ne düşünüyorsunuz Gala topluluğu, Platformdaki satın almalarda kullanılan token’ları yakıyor muyuz?

GALA Başarıları!

Yapılan paylaşımın ardından hareket geçen token son 24 saat içerisinde yaklaşık yüzde 12 oranında bir artış kaydetti. Kripto para birimi günün en düşük seviyesi olan 0.01768 dolardan işlem görüyorken yazı kaleme alındığında 0.02042 dolar seviyesinden işlem görüyor. İlk olarak 2019 yılı içerisinde piyasaya sürülen kripto para projesi birçok büyük başarıya imza attı. Gala Games, popüler bir sosyal ve mobil oyun şirketi olan Zynga’nın kurucu ortağı olan Eric Schiermeyer tarafından kuruldu. Eric Schiermeyer’in liderliğinde Zynga Poker, Mafia Wars ve Farmville gibi bir zamanların popüler hitlerini piyasaya sürdü. Bunlara ek olarak ise Gala Games, Town Star ve bir NFT koleksiyon serisi geliştirdi.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
OKUYUCU YORUMLARI