X

Jason Derulo, Bu Şaka Coini Erken Dönemde Aldığı İçin Mutlu!

Ünlü şarkıcı bu altcoine yatırım yaptığı için memnun görünüyor.
23:45
26 Ekim 2021
Okuma Süresi: 3 Dakika

Amerikalı R&B yıldızı Jason Derulo, erken dönemde aldığı şaka coini takipçileriyle paylaştı. Şarkıcı ve aktör olan Derulo Jalebi Baby gibi birçok hit şarkının da sahibi olarak tanınıyor. Popüler şarkıcı yaklaşık 4 milyon takipçisine aldığı şaka coini duyurdu.

Jason Derulo ve Shiba Inu (SHIB)

Jason Derulo, Shiba Inu (SHIB)’yu erken dönemde satın alarak büyük bir fırsat yakaladığını söylüyor. Shiba Inu (SHIB) özellikle Binance listelemesine kadar ciddi bir fiyatlama yapmış aylar sonra da ATH noktasını tazeleyerek yatırımcılarının kazançlarını katlamıştı.

Derulo daha çok eğlence amaçlı olarak şaka coinlerle ilgilendiğini söyledi. Dogecoin’i gölgede bırakan Shiba Inu, yılın en büyük fiyat rallilerinden birini yaptı. Kısa sürede 8 sıfırının yarısını silerek erken dönem yatırımcılarını zengin etti. En dip seviyeden alırsak 2021 yılının başından bu yana fiyatı 45 milyon arttı. Yakın zamanda 0,00004813 dolara ulaşarak rekorunu tazeleyen Shiba Inu (SHIB), Elon Musk’ın onu reddetmesine rağmen güçlü kalmaya devam ediyor. Elon Musk’ın paylaşımlarıyla ilişkilendirilerek bugünlere gelen bir şaka coinin bugün ret yemesine rağmen gücünü korumaya devam etmesi ciddi bir başarı olarak görülebilir.

Elon Musk onu reddetse de sadece TikTok’ta 50 milyon takipçisi olan Derulo, SHIB’ı kucaklıyor. Eylül ayının ortalarında şarkıcı, pop yıldızı Katy Perry ile birlikte blockchain tabanlı Audius‘a yatırım yaptı. Bu proje Spotify’ın blockchain versiyonu olarak tanınıyor.

Shiba Inu (SHIB) Fiyat Tahmini

Fiyatın 0,0000090 dolar bölgesinin üzerinde tutunması büyük bir ralliyi zaten tetikleyecekti. Ancak daha fazlası oldu ve bazı balinalar milyonlarca dolar değerinde Shiba Inu (SHIB) aldı. Bu hareket büyük rallinin başlayacağı yönünde önemli bir işaret oldu. Yatırımcıların yoğun ilgisiyle SHIB, hacim rekorları kırdı. Eylül fiyatına göre neredeyse 10 kat değerlenen fiyat yatırımcılarının önemli kısmına ciddi kazançlar getirdi.

Mevcut fiyat yükseliş için harika ve tüm hareketli ortalamalar yükseliş ihtimalini destekliyor. RSI halen 70 bölgesinin üzerinde ve yatırımcıların aşırı ilgisinin devam ettiğini gösteriyor. Kısa vadede 0,000049 doların yakından takip edilmesi gerekir. Bu bölgenin üzerine çıkan fiyat 0,000058 dolara kadar ciddi bir dirençle karşılaşmayacak gibi görünüyor. Eğer bu seviye görülürse birçok yatırımcı birkaç ay içinde %1000 kazanç elde etmiş olacak.  Robinhood listelemesinin yakında gelmesi büyük fiyat hareketini destekleyecektir.

Fiyat yükselen kanalın içinde ve orta vadeli hedef bir sıfırın daha silinmesi olacaktır. Elbette kripto para piyasalarında hiçbir şeyin garantisi yok bir sabah ansızın fiyatın-%90 yaptığını görmekte büyük bir şok etkisi oluşturmaz.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar