Güvenilir Rapor! Yapay Zekadan Terra Classic (LUNC) İçin Ocak Tahmini: İşte Beklenen Seviye!

Terra Classic (LUNC) topluluğu yeniden diriliş projesi kapsamında çarpıcı adımlar atarken, güncel gelişmeler açıklanan yol haritasının takip edildiğini ortaya koyuyor.
15:10
5 Ocak 2023
Okuma Süresi: 2 Dakika

Terra Classic (LUNC) topluluğu yeniden diriliş projesi kapsamında çarpıcı adımlar atarken, güncel gelişmeler açıklanan yol haritasının takip edildiğini ortaya koyuyor.

LUNC, Ocak’ta Yerinde Sayacak!

2023’e girerken, yatırımcılar kripto para piyasasının toparlanacağını umut ediyor. Bu süreçte, Bitcoin (BTC) yatırımcının odak noktası olmaya devam ederken, DOGE, SHIB ve Terra Classic (LUNC) gibi altcoin’ler de gündemden düşmüyor. Skandal çöküşün ardından, LUNC topluluğu, yeniden önceki zirvelere ulaşmak için önemli bir yol haritası yayımladı. Topluluk, çeşitli borsalar ve platformların desteğiyle birlikte farklı stratejiler uyguladı. Ekosisteme işlevsellik kazandıracak teklifler onaylanırken, yakımlar da artmaya devam ediyor. LUNC, bu süreçte en çok takip edilen kripto para birimlerinden biri olmayı başardı.

Önde gelen platformlardan PricePredictions’daki makine öğrenimi tabanlı algoritmalar, LUNC’un Ocak ayında muhtemelen küçük bir ralli yaşayacağını öngörüyor. Platform, LUNC’un 31 Ocak’ta 0,000155 dolardan işlem göreceğini tahmin ediyor. Bu, LUNC‘un mevcut fiyatından  % 1 artacağı anlamına geliyor. Platform, hareketli ortalama (MA), göreli güç endeksi (RSI), hareketli ortalama yakınsama ıraksaması (MACD) ve Bollinger Bantları (BB) gibi göstergelere dayanıyor.  LUNC, günlük %2’nin üzerinde düşüşle an itibariyle 0,0001554 dolardan işlem görüyor. Haftalık grafikte LUNC, %5’in üzerinde yükseldi.

LUNC, Büyük Yol Kat Etti!

Terra ekosisteminin çöküşünden sonra, LUNC gibi ekosistemdeki token’ların sıfıra çakılacağı tahmin ediliyordu. Ancak topluluk çabaları ve geliştirme faaliyetleri, LUNC’ta yeniden diriliş umutlarını canlı tutmayı başardı. Sonuç olarak, ağ, altcoin’i çekici kılmak ve fiyatı için LUNC yakım faaliyetini hızlandırıyor. Yakma faaliyetleri LUNC’un değerini artırıyor. Ancak, dünyanın en büyük  kripto para borsası Binance, LUNC yakımlarını  Mart 2023’e kadar erteleme kararı aldı. Bu hamle, fiyatı olumsuz etkiledi.

Aynı zamanda topluluk, ekosistemin büyümesini hızlandırmak için bir görev gücü oluşturmaya yönelik yeni kabul edilen teklifin büyüme için bir katalizör olacağını umuyor. Geçen Cuma, bir Terra doğrulayıcı, varlığın 0,01 dolara ulaşması için yakılması gereken token sayısı hakkında önemli bilgiler paylaştı. LUNC’un bu seviyeye ulaşması için 2 trilyon token’ın yakılması gerekiyor. Uzmanlara göre, LUNC 2023’te de sürpriz rallileri ve yeni projeleri ile gündemde almaya devam edecek.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar