Grayscale Investment Coinbase’i Seçti

Büyük fon yöneticisi kripto yatırımlarının saklanması için Coinbase ile çalışmaya başlıyor..
12:00
5 Ağustos 2019
Okuma Süresi: < 1 Dakika

Grayscale, kripto para yatırımları konusunda Coinbase Custody ile çalışmaya karar verdi. Kripto para yatırımları konusunda Coinbase Custody ile beraber çalışan şirketler arasında Polychain Capital, Autonomous Partner, a16z crypto yer alıyor.

Kripto Para Yatırımları

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından olan Coinbase’in kripto para saklama kolu olan Coinbase Custody yaptığı son açıklamada, en büyük dijital varlık fon yöneticilerinden olan Grayscale Investment’ın kripto para saklama/depolama hizmeti için kendilerini seçtiğini kamuoyuyla paylaştı.

Bununla beraber yapılan açıklamalara göre Coinbase Custody ,Grayscale ailesinin ürünleri olan ve Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCH), Ethereum (ETH), Ethereum Classic (ETC), Litecoin (LTC), Stellar Lumens (XLM), XRP ve ZCash kripto paralarını içeren temel varlıklara saklama/depolama hizmeti sunacak.

Öte yandan Coinbase kurumsal ürün yelpazesi, müşterilerin kripto paralarıyla işlem yapmaları, saklamaları ve birbirleriyle etkileşime girmeleri için kesintisiz ve uyumlu bir ekosistem sağlıyor.

Coinbase’in Gelişmesi

Dünyanın en iyi kripto para borsaları arasında yer alan Coinbase, her geçen gün daha da gelişerek ilerlemeye devam ediyor.

Borsa CEO’su Brian Armstrong geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamalarda attıkları adımlar dolayısıyla firmanın, bundan beş yıl sonra yatırımla daha az benimsenme konusuyla daha fazla ilgili olacağını düşündüğünü dile getirmişti. CEO, “insanları birbirine bağlamak” ile ilgilendiklerini ifade etmişti. Armstrong’un açıklamalarını bu haberimizde siz CoinTürk okurlarıyla paylaşmıştık.

Kaynak: Cryptoninjas

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar