X


ETH Balina Cüzdanlarında Hangi Coin Sıralamasını Yükseltti!

ApeCoin (APE) ilk 100 Ethereum cüzdanı adresi sırasında yerini üçüncülüğe yükseltti.
13:09
10 Mayıs 2022
Okuma Süresi: 2 Dakika

Apecoin (APE), ilk 100 Ethereum cüzdan adresi arasında en çok satın alınanlar listesinde Ethereum (ETH) ve USDC’den sonra gelen Tether (USDT) ve Loopring’i (LRC) geride bırakarak sıralamada yerini üçüncülüğe yükseltti.

ApeCoinde Son Durum Ne?

Uzman analistler tarafından blockchain ekosisteminin yerel varlığı olarak nitelendirilen APE’in, 17 Mart 2022’de FOMO ve toparlanan bir kripto piyasası sayesinde tüm zamanların en yüksek fiyatı olan $39.40’a yükseldiği ifade ediliyor.

Bununla birlikte analistler, APE’nin Otherside metaverse’in piyasaya sürülmesiyle işlem hacmi Mayıs ayında günlük ortalama 2,07 milyar dolarlık seviyelere yükselişinin bu kripto para birimine karşı tutarlı yatırımcıların ilgisinin bir işareti olduğunu iddia ediyor.

Bunlara ek olarak APE’in, ortalama $157.609 satın alma tutarı ve 12.721 APE miktarıyla en çok satın alınan üçüncü dijital varlık haline geldiği söyleniyor.

Öte yandan ApeCoin dışında, Tether (USDT), Chiliz (CHZ), Fantom (FTM), Yearn Finance (YFI) ve Loopring (LRC) gibi diğer dijital varlıklar en çok satın alınan ilk 100 Ethereum cüzdanı listesi arasında yer alıyor.

Bunların yanı sıra APE, Yuga Labs’ın yaratıcısı olduğu Bored Ape Yacht Club (BAYC) NFT koleksiyonu etrafında inşa edilen blockchain ekosistemi üzerinde gelişmeye çalıştığı belirtiliyor. BAYC’ın elde ettiği bu popülaritesinin yanı sıra ApeCoin’in, Otherside metaverse lansmanı sırasında ücretsiz olarak dağıtılan arazi tapularını almak için bir uygunluk şartı olarak kullanılması, kripto para birimine olan talebin artmasına katkı sağladığı ifade ediliyor.

ApeCoin’den Etkinlik

Bored Ape Yacht Club (BAYC) ve Mutant Ape Yat Kulübü (MAYC) toplulukları, APE ekosisteminin bir parçası olduğunu ve bu dijital koleksiyonların, NFT sahiplerine 150 milyon APE’nin serbest bırakılacağı bir airdrop etkinliğinde ayrılmaz bir rol oynayacağı düşünülüyor.

Yapılan etkinlikte, BAYC koleksiyonu sahiplerinin 10.094 APE talep etme hakkına sahipken, MAYC sahipleri 2.042 APE talep etme hakkına sahip olduğu edinilen bilgiler arasında.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar