X


En Büyük Ethereum Balinası, WhaleStats’ın Bildirdiği Üzere ETH, SHIB ve Bu 8 Altcoin’e Hücum Ediyor!

WhaleStats, portföyünde yaklaşık 2 milyar dolarlık kripto varlık tutan adresin, birikim yaptığı altcoin'lere dikkat çekti.
13:05
5 Mart 2022
Okuma Süresi: 2 Dakika

WhaleStats, portföyündeki varlıkların değeri bakımından en büyük Ethereum balinasının birikim yaptığı altcoin’lere dikkat çekti. WhaleStats’ın bildirdiği üzere Ethereum balinası, portföyündeki çok sayıda altcoin’e ekleme yaptı.

WhaleStats, Etherscan Verilerine Dikkat Çekti

Etherscan verilerine göre portföyünde 1,91 milyar dolar değerinde 300’den fazla kripto varlığa sahip adres, son dönemlerde yeniden çok sayıda altcoin’e yüksek oranlarda ekleme yaptı. WhaleStats, yaklaşık 2 milyar dolarlık kripto para tutan bu Ethereum balinasının, portföyündeki kripto para birimlerine dikkat çekti. WhaleStats’ın bildirdiği üzere bu adres, 843 milyon dolar değerinde Shiba Inu (SHIB), 235 milyon dolar değerinde Cronos (CRO) ve 127 milyon dolar değerinde Ethereum (ETH) olmak üzere portföyünde bu üç altcoin’e en yüksek miktarlarda yer veriyor.

SHIB, CRO ve ETH’nin yanı sıra bu Ethereum balinası, SAND, MANA, MATIC, ENJ, FTM, LRC ve GALA’yı da portföyünde yüksek miktarlarda bulunduruyor.

Kripto Para Piyasası Düşüşte

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), 45.000 dolar direncinden reddedilerek aşağı yönlü fiyat hareketleri kaydetmeye başlamasından bu yana değer kayıplarına hız kazandırdı ve 38.500 dolar fiyat seviyelerine kadar geriledi. Bitcoin’deki bu düşüş ivmesi, kripto para piyasasındaki çoğu altcoin’in de çeşitli oranlarda değer kaybetmesine neden oldu. Ethereum, kaydettiği son düşüş hareketleri ile birlikte 2.600 dolar fiyat seviyelerinden işlem görmeye başladı.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatiliteye sahip olmaları dolayısıyla risk taşıdıklarını bilmeli ve işlemlerini kendi araştırmaları doğrultusunda gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar