Dünyaca Ünlü Platform Reddit: 5 Altcoin Radarınızda Bulunsun!

Bitcoin (BTC) yerinde saymaya devam ederken, önde gelen platformlardan Reddit yatırımcıların radarında olması gereken 5 altcoin projesine dikkat çekti.
17:00
28 Ekim 2022
Okuma Süresi: 3 Dakika

Bitcoin (BTC) yerinde saymaya devam ederken, önde gelen platformlardan Reddit yatırımcıların radarında olması gereken 5 altcoin projesine dikkat çekti.

D2T Token ve IMPT: Gelecek Vaat Ediyor!

Reddit, giderek daha popüler bir hale gelen ABD merkezli sosyal haber, tartışma sitesidir. Siteye kayıtlı kullanıcılar bağlantı, metin, fotoğraf, anket ve video içerebilen gönderiler paylaşabilir. Site, son zamanlarda kripto paralara yönelik gelişmeler ile gündemde kalmayı başarıyor. Listenin ilk sırasında Dash 2 Trade  (D2T Token) yer alıyor. Dash 2 Trade  son zamanlara büyük talep görüyor.  Dash 2 Trade’in Reddit’e göre şu anda satın alınabilecek en iyi kriptolardan  biri olmasının nedeni, ekosistemdeki güçlü araçları. Belki de en ilgi çekici olanı API isimli özelleştirilebilir otomatik işlem sistemi.  Reddit ayrıca, IMPT‘ye de dikkat çekti.  IMPT, kripto para şirketlerin ve bireylerin karbon ayak izlerini azaltmasına yardımcı oluyor. Her gün büyüyen sürdürülebilir yatırım konseptine odaklanan IMPT, dünyanın karbon ayak izini azaltmayı amaçlayan yeşil bir kripto projesi konumunda ve ivme kazanmaya devam ediyor.

Ön satışın başlamasından bu yana, ERC tabanlı IMPT, 11 milyon dolarlık şaşırtıcı bir artış sağladı Bu nedenle, Reddit MPT’nin yatırım yapmak için en iyi kripto paralardan biri  olduğuna inanıyor. IMPT, dünyanın karbon üretimini azaltma hedefine ulaşmak için bir ton karbon denkliğine eşit karbon kredilerini NFT‘lere dönüştürecek. Bu, sektördeki şeffaflığı büyük ölçüde artıracak ve sektördeki şirketlerin ve insanların güvenini artırmaya yardımcı olacak.   Uzmanlara göre, proje umut vaat ediyor.

XRP, ETH ve LINK: Birikim Aşaması Devam Ediyor!

Reddit ayrıca Ethereum (ETH), Ripple (XRP) ve Chaninlink’e de dikkat çekti. Uzmanlar Merge güncellemesi sonrasında ETH fiyatının artmasını umut ediyorlardı. Ancak beklenen olmadı. Buterin, bunun uzun vadede gerçekleşeceğine inanıyor. Ethereum’da zincir üstü veriler son zamanlarda toparlanma belirtileri gösteriyor. Benzersiz adreslerin sayısı artarken, deflasyonist sistem de kendini hissettirmeye başladı. Reddit kullanıcıları,  XRP’nin de portföylerde olması gerektiğine inanıyor.

SEC davasından çıkacak bir zafer XRP fiyatını yeni zirvelere taşıyabilir. Son zamanlarda Ripple, dava da önemli başarılara imza attı. Santiment’e göre, XRP‘de balina biriki de devam ediyor. LINK de son günlerde birçok önemli şirket ile ortaklığını açıkladı. Analistlere göre LINK de büyük bir birikim aşamasında.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar