Dogecoin Rallisini Bilen Analist “Sıra Onda” Dedi ve Bu Altcoin’i İşaret Etti!

Dogecoin (DOGE) rallisi öngörüsü gerçekleşen kripto para analisti ralli sırasının DOGE'dan ona geçtiğini iddia ederek Ethereum tabanlı bir altcoin'i işaret etti.
17:25
1 Kasım 2022
Okuma Süresi: 2 Dakika

Dogecoin (DOGE) için yaptığı yükseliş öngörüsü fazlasıyla gerçekleşen anonim kripto para analisti SmartContracter, ralli sırasının başka bir köpek temalı kripto parada olduğunu iddia ederek dikkatleri Ethereum (ETH) tabanlı bir altcoin’e çekti.

“Ralli Sırası Shiba Inu’da”

SmartContracter adını kullanan anonim kripto para analisti ve trader’ı 210 binden fazla Twitter takipçisine Ethereum tabanlı altcoin Shiba Inu’nın (SHIB) büyük olasılıkla bir yankı rallisi yapacağını söyledi. Analist, “DOGE‘yi kaçırdıysanız, ki bu hiç sorun değil DOGE’yi kaçırdığını düşünerek satın alacak diğer herkesle birlikte SHIB trenine atlama şansınız hala var.” dedi.

Analist, ardından Bitcoin karşısında iki altcoin’in haftalık grafiklerini karşılaştırdı. Karşılaştırma, Shiba Inu‘nun Dogecoin’in kısa süre önce büyük patlama yaptığı bir direnç çizgisini kırmak istediğini gösteriyor. Analist, iki grafiğin teknik düzeyde benzerlikler gösteren “güzel bir resim” çizdiğini belirtti.

Analistin işaret ettiği Shiba Inu, yazım sırasında son 24 saatte kaydettiği yüzde 5’in üzerinde yükselişle 0,00001291 dolardan alınıp satılıyor. SHIB’in son 7 günde değerini yüzde 30’a yakın artırdığını belirtelim.

Dogecoin için “Bitti” Uyarısı

Öte yandan SmartContracter’a göre DOGE’nin rallisi için ihtiyacı olan yakıt tükenmiş olduğunu iddia ederek güçlü rallinin sonuna gelinmiş olunabileceğini ima etti. İlk olarak 4 Ekim’de Dogecoin’in yükselmesini beklediğini söyleyen analist, kısa süre önce 0,15 doların üstüne kadar çıkan altcoin için yaptığı ikinci meteorik yükseliş öngörüsü de gerçekleşmiş oldu.

En büyük köpek temalı kripto para DOGE, kısa süre önce üzerine çıktığı 0,15 dolar seviyesinden bir miktar geri çekilmeyle yazım sırasında son 24 saatte kaydettiği yüzde 16’nın üzerinde yükselişle 0,1429 dolardan işlem görüyor. Altcoin, değerini son 7 günde yüzde 137,61 artırdı. Dogecoin, özellikle bugün sabah saatlerinde Elon Musk’ın attığı tweet ile “DOGE, Twitter’a entegre olacak” iddialarını körüklemesiyle sert bir çıkış yaptı ve dakikalar içinde yüzde 30’un üzerinde yükseldi.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar