X


Coinbase Pro, 3 Kripto Para Birimi İçin Müjdeyi Verdi: Fiyat Yükselişe Geçti!

Coinbase Pro yeni listelemeler yaptı.
21:44
9 Mart 2021

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından Coinbase’in kurumsal platformu Coinbase Pro, önde gelen üç kripto para birimini listeledi.

Coinbase Pro,  SKL, MATIC ve SUSHI’yi Listeledi

Coinbase Pro tarafından yapılan açıklamada, Polygon (MATIC), Skale Network (SKL) ve SushiSwap’in (SUSHI) listelendiği belirtildi. 9 Mart tarihinden itibaren MATIC, SKL ve SUSHI transferleri açılacak ve kullanıcılar alım satım öncesi bu kripto paraları transfer edilebilecek.

Coinbase Pro’nun klasik listeleme şartları kapsamında, yeterli likiditenin toplanması durumunda üç kripto para birimi tam anlamıyla listelenecek. Eğer SKL, MATIC ve SUSHI için yeterli likidite elde edilemezse listelenme gerçekleşmeyecek. Bu haber ile beraber SKL, MATIC ve SUSHI fiyatlarında ciddi bir yükseliş görüldü.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Üç Kripto Para da Yükseliş Rekorları Kırdı

MATIC, son 24 saat içerisinde %40, SKL %48, SUSHI ise %12 yükseliş yakaladı. Coinbase Pro’nun yaptığı listelemede özellikle MATIC ve SKL’nin dikkat çekmesi ise ikisinin de benzer özelliklere sahip olmasından kaynaklanıyor.

Ethereum ağındaki ölçeklenebilirlik, büyük bir sorun olmaya devam ediyor. MATIC ve SKL ise tam olarak bu sorunu çözme odaklı kripto para projeleri olarak biliniyor. SKL’nin, MATIC’in toplam piyasa değerinin 10’da 1’ine tekabül etmesi ise bunun yükseliş potansiyelinin çok daha fazla olduğunu göstermekte. Ancak Coinbase Pro’nun Ethereum için önemli iki projeyi birden listelemesi, ETH ekosisteminde de olumlu bir şekilde karşılandı.

Coinbase Pro, Listelemeleri Arttırdı

Coinbase Pro aslında son zamanlarda ciddi bir listeleme serisi başlattı. Coinbase tarafından yayınlanan açıklamada kısa süre içerisinde listelenen kripto paraların The Graph (GRT), Aave, (AAVE), Bancor (BNT), Synthetix (SNX), Filecoin (FIL), NuCypher (NU), Wrapped Bitcoin (WBTC), Balancer (BAL), Ren (REN), Uniswap (UNI), yearn.finance (YFI), Loopring (LRC), UMA (UMA) Celo (CGLD), Numeraire (NMR), Band (BAND), Compound (COMP), Maker (MKR) ve OmiseGo (OMG) olduğu belirtildi.

Yeni listelemelerin gerçekleşmesi durumunda ise MATIC-USD, MATIC-BTC, MATIC-EUR, MATIC-GBP, SKL-USD, SKL-BTC, SKL-GBP, SUSHI-USD, SUSHI-BTC, SUSHI-ETH , SUSHI-EUR, ve SUSHI-GBP işlem çiftleri kullanıma açılacak. Emir defterleri ise toplamda üç aşamada aktif edilecek ve önce emir girişi, daha sonra limit emir girişi ve en son da tam alım satım başlatılacak.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar