X


Coinbase Listelemelesi İle Bu Token Son 1 Haftada Yüzde 1.200’den Fazla Yükseldi!

Geçtiğimiz hafta kripto para borsası Coinbase’de listelenen bir kripto para birimi yüzde 1.200’ün üzerinde artış yaşadı. 
14:45
11 Aralık 2021

Ethereum Blockchain’ini kullanan ve düşük piyasa değerine sahip bir token bu hafta çok ciddi artış yaşadı. Sonuna yaklaştığımız haftada ABD’nin en iyi kripto borsası Coinbase tarafından listelenen kripto para büyük kazançlar elde etti.

%1200’den Fazla Artış

Coinbase Pro, Pazartesi günü Circuits of Value (COVAL) adlı kripto para birimini listeledi. Borsa daha sonra Perşembe günü Coinbase.com ve mobil uygulamasına da COVAL için destek eklediğini açıkladı.

CoinGecko’dan elde edilen verilere göre COVAL, yedi günün en düşük seviyesi olan 0,018 dolardan bugün 0,25 dolara kadar yükseldi. Dolayısıyla kripto para birimi bir hafta içinde %1.288 artış yaşamış oldu.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Buna ek olarak COVAL’in piyasa değeri 5 Aralık’ta 42 milyon dolar seviyelerindeyken, kripto para biriminin rekor kırdığı saatlerde 414 milyon dolara kadar ulaştı. Ancak daha sonra hem fiyatta hem piyasa değerinde bir geri çekilme görüldü ve şu anda COVAL’in piyasa değerinin düştüğü görülüyor.

COVAL Nedir?

COVAL, Emblem platformunun arkasındaki Ethereum token’ıdır ve kullanıcıların Ethereum (ETH), ERC-20 ve non-fungible token’ları (NFT’ler) Vault olarak bilinen bir aktarım token’ı oluşturmak için birleştirmelerini sağlar.

Buna ek olarak Circuits of Value (COVAL), Uniswap ve Stex kripto para birimi borsalarında da işlem görüyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar