X


Chiliz (CHZ) Yatırımcılarının Beklediği Gün Geldi: CEO Dreyfus, Açıklama Yapacak

Chiliz yatırımcılarının bekledikleri gün geldi.
15:28
20 Mayıs 2021

Türkiye’de inanılmaz bir yatırımcı kitlesine sahip olan Chiliz (CHZ), son dönemde elde ettiği inanılmaz yükseliş ile bazılarını sevindirirken bazı yatırımcıları ise üzdü.

Chiliz’in Soyunma Odası İçin Tepkiler Artıyor

Chiliz‘in Soyunma Odası isimli ürünü, yatırımcıların belirli bir takımla anlaşılabilmesi durumu üzerine CHZ’lerini kilit altına almasını içeriyor. Eğer söz konusu takımla anlaşma sağlanırsa kilitli CHZ’ler ilgili taraftar tokenine çevrilirken, anlaşma olmazsa yatırımcılara yatırdıklarından daha fazla CHZ iadesi yapılıyor.

CHZ fiyatının yılın başlarında neredeyse 30 kat yükseliş elde etmesi ise özellikle Soyunma Odası uygulamasından faydalanan bazı yatırımcıların mağdur olduklarını iddia etmelerine yol açmıştı. Formula1 ekibi ile yapılacak olası bir anlaşma için açılan ve neredeyse 100 gün öncesine dayanan Soyunma Odası için ise yatırımcıların sabrı neredeyse doldu.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Altuğ Öztürk’ten CHZ İçin Doğrulama mı Geldi?

Kripto para sektörünün ünlü analistlerinden XryptoWolfe de konu hakkında Twitter üzerinden yaptığı açıklamada, Socios’a bunun hakkında soru soran birkaç kişinin engellendiğini ima ederek tepkili bir paylaşımda bulundu. Wolfe, “bir açıklama yapın ya da insanların parasını verin” ifadesi ile, kendilerine ait olmayan bir coini alıkoymanın tartışılmaması gerektiğini vurguladı.

Wolfe, normalde 100 gün kilit süresi olan coinlerin vadesinin bitmesine rağmen hala verilmeme sebebini sorguladı. Wolfe, bu tepkili paylaşımı sonrasında ise Socios’un Türkiye direktörü Altuğ Öztürk ile görüştüğünü ve durumun bugün açıklanacağını vurguladı. Öztürk’ün “100 gün bekleyen 1 gün daha beklemeyecek” dediğini iddia eden Wolfe’nin tweetini Öztürk’ün beğenmesi ise teyit olarak yorumlanabilir.

CHZ İle Anlaşma Sağlandı

Altuğ Öztürk bugün yaptığı açıklamada 15:45’te Alexandre Dreyfus’un YouTube kanalı üzerinden çok önemli açıklamalar yapacağını vurguladı. “Yayını sakın kaçırmayın” ifadesi ile paylaşılan gönderinin ise müjdenin verileceği video olduğu tahmin edilmekte.

Dreyfus’un bundan 21 saat önce bir Formula1 aracı ile tweet atması ise ortaklığın imzalandığına işaret ediyor. Bu durumda yatırımcılara ortaklık için üretilen taraftar tokenlerini alım hakkı verilecek.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar
  • gumagumagum
    4 ay önce

    Chz Ceo su Alex kadar müşterisini düşünen başka bir adam yoktur ama bu türklere yaranamassın ayıp ya 30 kat kazandırmış bu chz ye bilenenler tepe fiyattan girenler saçma sapan yaziyorlar işte.

    12