X

Cem Yılmaz’ın Ömür Boyu Bilet Hakkı Veren NFT’si 40.000 Dolara Alıcı Buldu!

Cem Yılmaz'ın NFT koleksiyonu gün geçtikçe popülarite kazanmaya devam ediyor.
14:58
14 Ekim 2021

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, ömür boyu bilet hakkı veren NFT’sini 10.69 ETH karşılığında sattı. OpenSea platformunda eserlerini sergileyen Cem Yılmaz, geçtiğimiz günlerde NFT sahiplerine ömür boyu geçerli iki kişilik bilet hakkı sağlayacağını açıklamıştı.

Cem Yılmaz NFT’si 10.69 ETH’ye Alıcı Buldu

Cem Yılmaz’ın NFT koleksiyonu gün geçtikçe popülarite kazanmaya devam ediyor. Ünlü komedyen ve oyuncu Cem Yılmaz, koleksiyonunu OpenSea platformunda sergiliyor. Kısa süre önce Twitter’dan yaptığı açıklamada ünlü isim, belirlediği NFT’leri satın alan kişilere ömür boyu bilet hakkı tanıdı.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Bugün itibarıyla açık artırmada 10.69 ETH teklifi veren @cryptoeeee adlı kullanıcı, Cem Yılmaz Far a Head koleksiyonundan CYHEAD000000 parçaya sahip oldu. Bunun yanı sıra Cem Yılmaz, açık artırma bitmeden cryptoeeee’nin 10.69 ETH’lik teklifini kabul etti.

NFT Sektörü Büyümeye Devam Ediyor

2017 yılında CryptoPunks ile ekosisteme entegre edilen NFT alanı, 2021 yılı ile patlama yaşadı. CoinGecko verilerine göre NFT token’ların piyasa değeri 32 milyar doları aşmış durumda ve her geçen gün artıyor. Değiştirilemeyen token’lar olarak bilinen NFT’ler OpenSea, Rarible gibi dev pazar yerlerinde birçok kesimden ilgi görüyor.

Ünlüler ve fenomenlerin alana dahil olması insanların ilgisini NFT‘lere yoğunlaştırırken komünite oluşumları başladı. Discord gibi sosyal medya mecralarında topluluklar NFT alım satımıyla oldukça haşır neşir. Örnek olarak oyun platformu Axie Infanity’nin yerel kripto parası AXS, bir yıllık süreçte %124.900 artışla inanılmaz bir ralli yakaladı.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar