X


Shiba Inu (SHIB) Fiyat Analizi: Popüler Kripto Parada Hedef Ne?

Shiba Inu yorumları.
17:40
14 Ekim 2021

Düzenleyici belirsizliklerin ortasında Hindistan’ın en büyük kripto para borsası ZebPay, Shiba Inu’yu platformunda listeledi. Popüler şaka kripto para Shiba Inu (SHIB), ekim ayı açılış fiyatından yaklaşık olarak %350 artarak inanılmaz bir ralli kaydetti.

Shiba Inu Grafikleri

Dogecoin katili Shiba Inu (SHIB), ödeme şirketi NowPayment ile ortaklık kurarak arzın azalması adına önemli bir yüzdeyi yakma planı belirledi. Bu adım SHIB için 0.000035 dolarlık direnç bölgesinin aşılması için gerekli katalizör görevi görebilir mi?

6 Eylül tarihinde yükselişe geçen SHIB, 9 ağustos tarihindeki düşüş eğilimi çizgisinden ayrılmıştı. Shiba Inu, borsa listelemeleri ve balina alımları ile durdurulması güç bir boğa koşusuna imza attı. 0.000030 dolarlık seviyeye ulaşılmasının ardından soğuma dönemine adım atan SHIB, uzmanlara göre sağlıklı bir artış zemini hazırlıyor.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Haftalık, günlük ve dört saatlik grafiklerde Shiba Inu’nun yükseliş eğilimi açıkça görülüyor.

Shiba Inu günlük zaman çerçevesinde yavaş artan bir üçgen grafik deseni düzeltme aşamasına giriyor. Shiba Inu yatırımcıları, popüler şaka kripto paranın 0.00005 dolara tırmanmasını bekliyor.

Shiba Inu Yükselişi

Uzman analistler, Shiba Inu‘nun yükseliş görünümünü onaylıyor. Deneyimli isimler, SHIB fiyatında kaydedilen düzeltmenin yukarı yönlü hareket adına sağlıklı bir adım olarak değerlendiriyor.

Sosyal medya etkisi hype’a yol açarken FOMO etkisi tetikleniyor. ShibaSwap ve Shiboshi NFT koleksiyonu ile topluluğun ateşini canlı tutan SHIB, artış trendini korumak istiyor. Popüler kripto para SHIB, yaklaşık 5 ay önce 0.0000388 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmıştı. ATH seviyesinin %25 gerisinde bulunan SHIB, potansiyeli ile uzmanların radarında bulunuyor.

Shiba Inu yatırımcıları, topluluk ateşi ve sosyal medya etkisiyle şaka kripto paranın yükseliş ivmesini hızlandırabileceğini düşünüyor. Devasa arzı nedeniyle büyük problemler yaşayan Shiba Inu, önümüzdeki dönemde takip edilmesi gereken kripto paralar arasında yer alıyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar