Büyük Müjde! Terra Classic’ten (LUNC) Binance Hamlesi Geliyor: Dönüm Noktası Olabilir!

Terra Classic (LUNC) topluluğu yeniden diriliş projesi kapsamında çarpıcı adımlar atarken, güncel gelişmeler açıklanan yol haritasının takip edildiğini ortaya koyuyor.
17:00
3 Ocak 2023
Okuma Süresi: 2 Dakika

Terra Classic (LUNC) topluluğu yeniden diriliş projesi kapsamında çarpıcı adımlar atarken, güncel gelişmeler açıklanan yol haritasının takip edildiğini ortaya koyuyor.

Terra Classic, Binance’ın Kurtarma Fonu’na Başvuracak!

Terra Classic geliştiricileri, kripto para borsası Binance’ın ‘Kurtarma Fonu’ndan destek almayı planlıyor. Binance, Endüstri Kurtarma Girişimi’ne 1 milyar dolar ayırdığını belirtirken, önümüzdeki dönemlerde ihtiyaç duyulması halinde aktarılan fonun 2 milyar dolara çıkarılabileceğini açıklamıştı. Binance, LUNC yakım mekanizmasını Mart ayına kadar geçici olarak askıya alırken, dünyanın en büyük borsası, Terra Classic blok zincirini geliştiren ekibe destek sunabilir. Geçen hafta Binance, LUNC spot ve marj işlem ücretlerinin %100’ü yerine %50’sini yakacağını ve LUNC yakma mekanizmasını Mart ayına kadar askıya alacağını duyurmuştu. Ancak Binance, geliştiricilerin Kurtarma Fonu’na başvurmasını da memnuniyetle karşıladı. Terra Classic zincirini oluşturmaya devam etmek isteyen geliştiriciler, girişimin bir parçası olarak Binance’ten destek alabilir. Son gelişmelerde, birçok LUNC geliştiricisi Binance’ın girişimine başvurmayı ve Terra Classic zincirini geliştirmek için fon almayı planlıyor. Yakın tarihli bir duyuruda, Terra Classic etkileyicileri Classy Crypto ve DemonMonke777, Binance’a fon için başvuracaklarını teyit etti.

Classy Crypto, 3 Ocak’ta bir tweet’te geliştiricilerin Terra Classic zincirini tekrar eski parlak günlerine döndürmek ve LUNC‘un yeniden basılmasını durdurmak için çalıştıklarını ortaya çıkardı. Ayrıca gelecekte LUNC ve LUNA arasında bir birleşme olasılığı da var. Ayrıca, topluluk çok önemli  bir gelişme olan Teklif 11168’i geçti. Çekirdek geliştiriciler Zaradar ve Edward Kim tarafından yönetilen, zincirdeki bakım ve L1 geliştirmelerini denetleyecek olan “Ortak L1 Görev Gücü” geliştirici ekibini oluşturacak. Classy Crypto ve Zaradar, zincirde birçok gelişmenin meydana geldiğini ortaya koydu. Topluluk, önümüzdeki 3 ay içinde bunun fiyata ve ekosisteme yansıyacağı belirtti.

DEX İçin Geri Sayım Başladı!

Terra Classic son 24 saatteki işlem hacimlerindeki artışla birlikte ivme kazanmaya devam ediyor. LUNC fiyatı an itibariyle 0,000157 dolardan işlem görüyor. 24 saatlik en düşük ve en yüksek seviyeleri sırasıyla 0,000152  ve 0,000167 dolar. LUNC son günlerde  neredeyse %10 değer kazandı.  Bağımsız Terra Classic geliştirme grubu TerraCVita, LUNC için merkeziyetsiz borsa (DEX) lansman tarihini duyurdu. Açıklamaya göre,  DEX 2023’ün  ilk çeyreğinin başlarında hayata geçecek. Duyuru, TerraCVita grubunun kıdemli bir üyesi olan Rex Harrison’ın merkeziyetsiz bir borsa geliştirme planını doğrulamasından iki ay sonra geldi. Bu durum, LUNC’da topluluğun yol haritasına uyduğu anlamına geliyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar