X


Bitcoin 35.500 Dolara Düştü! Fakat 3 Altcoinde Yüzde 670 Artış Bekliyor!

Bitcoin önemli bir seviyeyi daha kaybetti. Ancak bu isim 3 altcoin paylaştı ve onlarda ciddi artış yaşayacağımızı düşünüyor. En fazla yükselecek altcoin için 6x beklentisi var.
22:27
5 Mayıs 2022
Okuma Süresi: 3 Dakika

Josh, bugün 3 altcoin paylaştı ve yakında bunlardan birinin yüzde 670 civarında artış yaşayabileceğini söyledi. Peki Josh kimdir? Paylaştığı altcoinler hangileri? Kripto para piyasaları BTC öncülüğünde yönünü aşağıya çevirdi. Bitcoin yazı hazırlandığı sırada 35.780 dolara kadar düştü. Peki bu yükseliş beklenen bu altcoinler ne işe yarıyor?

Kripto para yatırımcıları tarafından yakından takip edilen CryptoBusy’nin ev sahibi Josh, bu yıl ciddi büyüme yaşayabilecek 3 altcoini paylaştı. Elbette Josh, tahminlerinde yanılabilir ve yatırımcıların kendi araştırmalarını yaparak yatırımlarını şekillendirmesi gerekir.

Moonbeam (GLMR)

Moonbeam, Polkadot üzerinde Ethereum uyumlu bir akıllı sözleşme parachainidir. Moonbeam, Substrate tabanlı bir ortamda Solidity projeleri oluşturmak veya yeniden dağıtmak için popüler Ethereum geliştirici araçlarını kullanmayı kolaylaştırır. Birçok analist bu altcoinle ilgili yükseliş beklentisini paylaştı. Bu iki şeyi gösterir, birincisi reklam için iyi bir ücret alıyorlar. İkincisi ise GLMR gerçekten iyi bir proje ve fiyatının bu seviyelerde olmaması gerektiğini düşünüyorlar.

“Yaklaşık %9 veya %10 arttı ve bunun nedeni aslında kilit seviyelerden birine ulaşması. Moonbeam için şimdiden 2,74’e çıktı. Kısa vadede 6 doları göreceğimizi düşünüyorum”.

Popüler analist aynı zamanda 16 dolar zirvesinin birkaç ay içinde yeniden tekrar edileceğine inanıyor. Bu ise yaklaşık %670’lik bir ralliye tekabül ediyor.

VeChain (VET) ve Sandbox (SAND)

VeChain (VET), çok yönlü, kurumsal düzeyde bir L1 akıllı sözleşme platformudur. 2015 yılından bu yana popülerliğini korumuş az sayıda kripto para arasında yer alıyor. Popüler analist fiyat 0,039 doların üzerinde kalırsa 0,044 ve 0,047 dolara aralığında talep bölgesinin fiyatı yukarı iteceğini düşünüyor. Kısa vadede ise 0,057 doların kırılmasıyla büyük bir ralli başlayabilir.

Yakında patlayacak olan son altcoin ise The Sandbox (SAND)’dır. Sandbox, kullanıcıların bir oyun şeklinde dijital varlıklar yaratmasına, inşa etmesine, satın almasına ve satmasına izin veren bir metaverse projesidir. Josh, mevcut fiyattan %350’lik bir yükseliş bekliyor. Yatırımcıları 3x kazanç fırsatı konusunda uyarıyor.

Josh tarafından paylaşılan cazip hedefleri bir kenara bırakıp hayatın gerçeklerine dönelim. Bitcoin 35.500 dolara kadar düştü. Fiyat ABD borsalarının açılışından bu yana sürekli olarak aşağıya iniyor. FED tarafından yapılan açıklamalar, küresel enflasyon ve Rusya’nın saldırgan tavrı risk piyasalarını ciddi anlamda baskılıyor.

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar