reklamı kapat

Binance Token Dağıtıyor

Binance'ın yeni merkezsiz platformunu test eden kullanıcılara ödül verilecek.
2 Mart 2019
 • Ömer UçarÖmer Uçar

Günlük işlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası olduğu görülen Binance yeni platformunu test eden kullanıcılara token dağıtacak. Borsanın CEO’su Changpeng Zhao tarafından Twitter üzerinden duyurulan bu uygulamayla yeni merkezsiz platform Binance Dex’e yönelik kullanıcı yorumlarının elde edilmesi hedefleniyor.

Binance’ın Merkezsiz Platformu

Changpeng Zhao tarafından konuya ilişkin yayımlanan Twitter gönderisinde kullanıcılar Binance’ın yeni merkezsiz platformuna davet ediliyor. Binance Dex olarak bilinen platform faaliyetlerine yakın geçmişte başladı. Zhao kullanıcıları yeni platformu test etmeye çağırıyor ve bunun karşılığında katılımcılara token vadediyor. Yeni platform kullanıcı değerlendirmelerinin ardından ana ağın başlatılmasıyla hizmet vermeye hazır hale getirilecek.

Ödül Binance Coin

Changpeng Zhao, yeni platformun test sürecine dahil olan kullanıcılara ödül olarak hangi token’ın verileceğini açıkladı. Zhao’nun açıklamalarına göre katılımcılara Binance’ın kendi kripto parası olan Binance Coin (BNB) dağıtılacak. BNB hakkında yayımladığımız bu yazıdan güncel gelişmeleri takip edebilirsiniz. Zhao’nun konu hakkında kaydettiği ifadeler şu şekilde:


Binance Dex’i test etmek için test ağında düzenlenecek işlem yarışmasında, 100.000 dolar değerinde BNB veriyoruz. Gelin ve eğlenceye katılın, ana ağın daha hızlı bir şekilde başlatılmasında bize yardımcı olun!

Geçmişte yayımlanan bir blog gönderisinden Binance yeni merkezsiz platformuyla ilgili çeşitli detaylara yer vermişti. Changpeng Zhao’nun bahsettiği yarışma bu bildiriye göre 7 Mart ile 21 Mart tarihleri arasında düzenlenecek. Aynı gönderiye göre Binance hesaplarında en az 1 BNB bulunduran her kullanıcı yarışmaya katılabilecek.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.


 • Duran Özcan
  3 ay önce

  binance benim borsam kulanıyorum çok menunum
  criyptonoidle trade yapıyorum

  4
 • Duran Özcan
  3 ay önce

  binance benim borsam kulanıyorum çok menunum

  4