X


Analiste Göre LINK, AVAX ve Bu İki Altcoin, Yakın Vadede Güçlü Bir Ralli Başlatabilir!

Analist, piyasanın yönünü yeniden yukarı çevirmesi ile birlikte güçlü bir ralli başlatabileceğini düşündüğü kripto para birimlerine dikkat çekti.
10:31
1 Haziran 2022
Yüzde 1600 Artmıştı! Bu Altcoin Yeni Bir Ralliye Mi Hazırlanıyor?
Okuma Süresi: 2 Dakika

Altcoin Daily isimli Youtube kanalının kurucu ortağı ve kripto para analisti Austin Arnold, yakın tarihli bir yayında kripto para piyasasındaki güncel teknik görünümü değerlendirdi ve kritik fiyat seviyelerine işaret etti. Analist, piyasanın yönünü yeniden yukarı çevirmesi ile birlikte güçlü bir ralli başlatabileceğini düşündüğü kripto para birimlerine dikkat çekti.

Analist, Bu Altcoin’lere İşaret Etti

Kripto para analisti, yakın tarihli bir Youtube yayınında kripto para piyasasındaki güncel teknik görünümü değerlendirdi ve kritik fiyat seviyelerine işaret etti. Ayrıca analist, piyasanın yönünü yeniden yukarı çevirmesi ile birlikte yakın vadede güçlü bir ralli başlatabileceklerini düşündüğü kripto para birimlerine dikkat çekti. Analist Chainlink (LINK), Avalanche (AVAX) ve Cardano (ADA) adına güçlü bir yükseliş beklentisi olduğunu dile getirirken, Litecoin‘in (LTC) de yakın vadede yükseliş yönlü bir ivme yakalayabileceğini ifadelerine ekledi.

Kripto Para Piyasasında Son Durum

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), yeni haftaya yükseliş yönlü fiyat hareketleri kaydederek başladı ve dün akşam saatlerinde 32.000 dolar seviyelerini aştı. Piyasadaki çoğu kripto para birimi, hafta başında Bitcoin’deki yükselişin de etkisiyle değer artışlarına hız kazandırdı. Ancak Bitcoin (BTC), günün erken saatlerinde kaydetmeye başladığı düşüş yönlü fiyat hareketleri ile birlikte 31.500 dolar seviyelerine geriledi. Kripto para birimlerinin toplam piyasa değerinde de düşük oranlı bir düşüş meydana geldi. Ethereum (ETH) ise kaydettiği son değer kayıplarının ardından 2.000 doların altına geriledi.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatiliteye sahip olmaları dolayısıyla risk taşıdıklarını bilmeli ve işlemlerini kendi araştırmaları doğrultusunda gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar