X


Analiste Göre Bu 3 Altcoin Yatırımcıya İlk Olma Fırsatı Sunuyor!

Piyasanın popüler analistlerinden olan Parrys, 3 altcoin biriminin 2022’de büyük artış yaşayabileceğini ifade ediyor. 
12:00
3 Ocak 2022

Bazı kripto para birimlerinin ilk yatırımcılarından olmak daha sonrasında çok büyük kazançlar elde edilmesini sağlayabiliyor. Joe Parrys de yatırımcısına erken hamle yapma imkanı sunana 3 altcoin’i takipçileri ile paylaştı.

Velas (VLX)

Joe’nun önerdiği ilk altcoin’in Velas (VLX) olduğu görülüyor. Velas, neredeyse ücretsiz olarak ve en yüksek güvenlikle anında işleme izin veren dünyanın en hızlı EVM Blockchain’i olarak tanımlanıyor. Velas Ekosistemi, merkezi olmayan, açık kaynaklı ürünlerin kullanıcı deneyimini kolaylaştırmak için on-chain olarak kurulmuş merkezi olmayan ürünlerden oluşuyor.

Analiste göre Velas, Ethereum 2.0 ile rekabet edebilecek en hızlı EVM zinciri olarak karşımıza çıkıyor. Ayrıca Velas’ın gömülü EVM entegrasyonuna sahip bir Solana fork’u olması da dikkat çekiyor. Öte yandan 2021 biterken proje Ferrari ile ortaklık kurdu ve yeni bir CEO ile anlaştı.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Yatırımcılar VLX’i; UniSwap, PancakeSwap, WagyuSwap, Kucoin gibi borsalardan satın alabiliyor. Analist, önemli ortaklık açıklamaları olacağını ve 100 milyon dolarlık hibeleri olduğunu, bu nedenle de takip edilmesi gereken bir proje olduğunu ifade ediyor.

Yazının yayına hazırlandığı sırada 0,34 dolardan işlem gören Velas, rekor seviyesini 0,57 dolar ile görmüştü.

Kadena (KDA)

Analistin değerlendirdiği ikinci altcoin Kadena (KDA). Kadena, blockchain teknolojisinin dünyanın etkileşim ve işlem yapma biçiminde devrim yaratabileceği fikri üzerine kuruldu.

Öte yandan Kadena, daha güvenli akıllı sözleşmelere odaklanıyor. Kadena, Ethereum ve diğer platformlardaki riski ortadan kaldırmak için hataları ve anlaşmaları otomatik olarak algılıyor. Analiste göre Kadena’nın ücretsiz işlemler sunması da dikkatleri çekiyor.

Buna ek olarak işletmelerin tüm işlem ücretlerini ortadan kaldırmasına olanak tanıyan ilk kripto benzin istasyonunu tanıtacaklar. Ayrıca Kadena’nın enerji kullanımı sabit kalacak ve enerji verimliliği açısından da nadir platformlardan olması amaçlanıyor.

Yazının yayına hazırlandığı sırada 13 dolardan işlem gören KDA, rekor seviyesini 28 dolar ile görmüştü.

MoonRiver (MOVR)

Analistin listesindeki son altcoin Moonriver (MOVR). Moonriver, Kusama’da Ethereum uyumlu, akıllı sözleşme parachain’idir. Kalıcı olarak teşvik edilen bir canary network sağlayacağı Moonbeam’e eşlik eden bir ağ olması amaçlanıyor. Yeni kod, gerçek ekonomik koşullar altında test edilip doğrulanabileceği ilk olarak Moonriver’a gönderilecek. Kanıtlandığında, aynı kod Polkadot’taki Moonbeam’e gönderilecek. Yani MoonRiver temelde Moonbeam için bir test ağı olacak.

Yazının yayına hazırlandığı sırada MOVR 207 dolardan işlem görüyor ve rekor seviyesini de 495 dolar ile gördü.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.
huobi
huobi
Araştırma Makaleleri

İlgili Yazılar