Analist, Shiba Inu için Alarm Verdi, Dogecoin ve 2 Altcoin için “Devam” Dedi

Tecrübeli kripto para analisti Altcoin Sherpa, Shiba Inu için dikkatli olunması gerektiğini söylerken, Dogecoin ve 2 altcoin için devam alarmı verdi.
08:14
31 Ekim 2022
Okuma Süresi: 3 Dakika

Zamanında yaptığı altcoin uyarılarıyla tanınan kripto para analisti Altcoin Sherpa, mevcut seviyelerde ikinci en büyük köpek temalı kripto para Shiba Inu‘da (SHIB) aniden yükseliş bekleyen yatırımcıların dikkatli olması gerektiğini söyledi. Analist ayrıca Dogecoin (DOGE) ve 2 altcoin için de değerlendirmede bulundu.

Shiba Inu ve Dogecoin Analizi

Anonim kripto para analisti Altcoin Sherpa, 185 binden Twitter takipçisine Shiba Inu’nun temel direnç seviyelerini kıramaması halinde bir miktar geri çekilebileceğini söyledi:

SHIB: Şu anda DOGE’un gerisinde. Mevcut 200 günlük üssel hareketli ortalama direnç görevi görüyor ve fiyat geri çekiliyor. Daha yüksek fiyat için çağrıda bulunmadan önce 0,00014 doların üzerinde mum kapanışı görmek istiyorum.

Diğer köpek temalı kripto para Dogecoin’e geçen Altcoin Sherpa, adeta alev alan kripto paranın son yedi günde yüzde 120’nin üzerinde yükseldikten sonra bile tankında yükselişi körüklemek için daha fazla yakıt olduğunu iddia etti:

DOGE: Bence bir sonraki yükseliş 0,16 dolar olacak. Long ya da short pozisyonum yok. Bunun gibi şeyleri short’lamak hızla giden bir trenin önüne çıkmak gibidir; daha düşük yüksekliğin gelmesini bekleyin. Bunu kaçırdım ama izlemeyi seviyorum.

Analistin Radarındaki Diğer 2 Altcoin

SHIB ve DOGE’un ardından Ethereum (ETH) rakiplerinden birisi olan Avalanche‘a (AVAX) geçen Altcoin Sherpa, Bitcoin’in (BTC) sert hareketler yapmadan yatay hareket etmesi halinde AVAX’ın iyi bir ralli yapabileceğini söyledi ve “Kısa/orta vadeli dibe vurmuş olabilir ve yine de iyi bir sıçrama görebiliriz.” dedi. Analistin grafiğine bakıldığında, AVAX‘ın 29,11 dolar hedefine doğru yükselmesini beklediği görüyor ve bu da kripto paranın mevcut fiyatı olan 18,22 dolardan yaklaşık yüzde 60’lık bir yukarı yönlü hareket anlamına geliyor.

Yatırımcının radarındaki son altcoin ise spot ticaret ve vadeli işlemler de dahil olmak üzere çeşitli finansal ürünler sunan merkeziyetsiz kripto para borsası protokolü olan Injective (INJ). Altcoin Sherpa, INJ’nin nihayet güçlü bir direnç seviyesini geçmeye hazırlandığını düşünüyor:

INJ: Gözümün üzerinde olduğu altcoin’lerden biri. Bu genel arz bölgesi 2,20 dolarda çok güçlüydü. Bununla birlikte, bu seviyeye birkaç kez ulaşıldı ve ben hala orta vadede 2,40 dolara çıkacağını düşünüyorum.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar