X


Alt Convention Bitcoin Meraklılarını ve Sistemin Tüm Oyuncularını 8-10 Ekim’de Gürcistana Davet Ediyor

16:20
23 Haziran 2015
Okuma Süresi: 2 Dakika

Yılın en büyük kripto para etkinliklerinden biri olan Alt Convention, 8-10 Ekim 2015 tarihleri arasında Gürcistan’ın Batum şehrinde düzenlenecek.

3 gün boyunca devam edecek olan etkinliklerde; Bitcoin ve Blockchain, madencilik, Ripple, Ethereum ve Stellar gibi alternatif sistemler, multisignature teknolojileri, mikro ödemeler ve escrow sistemleri gibi merak edilen daha bir çok konu; toplantılar, konferanslar, paneller, sergiler ve çalıştaylar ile detaylı bir şekilde ele alınacak.

Bitcoin ve finans dünyasının ileri gelenlerinin, bilgi ve birikimlerini katılımcılarla paylaşma fırsatı bulması bekleniyor. Çeşitli mekanlarda gerçekleştirilecek olan onlarca farklı etkinliğe, kripto para dünyasının önemli isimleri konuşmacı olarak katılacak. Andreas M. Antonopoulos, Ty Bennett, Dragos Birsan, Michael Mellinghoff ve Sarah Martin gibi isimler en dikkat çekici konuşmacılar olarak göze çarpıyor. Toplamda ise 50’ye yakın konuşmacının yer alması bekleniyor.

Teknik toplantıların yanı sıra, ekosistemde bulunan tüm aktörlerin birbirleriyle tanışması ve yeni iş fırsatları yakalanması amacıyla çok sayıda  kültürel ve sanatsal etkinlik düzenlenecek. Katılımcılar bu etkinliklerde, dünyanın dört bir yanından gelen şirketlerle yeni iş fırsatları yakalamaya çalışılacak. 3 gün boyunca sürecek olan etkinlik için Radisson Blu Batumi, Sheraton Batumi, Hilton Batumi ve Divan Suites Batumi otelleri olmak üzere 4 farklı lokasyon planlanmış.

Şimdiden 350 biletin satıldığı konferanslara CoinTürk sponsorluğuyla %10 indirimli olarak bilet satın alabilirsiniz. Yapmanız gereken bilet alım aşamasında sadece “cointurk2015” promosyon kodunu kullanmak. Biletleri Bitcoin ile satın almak için ise, info@altconvention.com adresine mail atmak gerekiyor.

Batum şehrinin konum olarak ülkemize yakın olmasından ve Türkiye’nin kripto para alanında büyük bir potansiyele sahip olmasından dolayı ülkemizden yoğun bir katılımın olması bekleniyor. Konferansla ilgili gelişmeler oldukça paylaşmaya devam edeceğiz.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar