X


Alien Worlds Coin Nasıl Alınır?

Alien Worlds Coin Nasıl Alınır?
23:59
30 Haziran 2021

Alien Worlds Coin, oyuncular arasındaki rekabeti ve işbirliğini canlandıran bir oyun platformunun yerel token’ıdır.

Alien Worlds (TLM) Nedir?

Alien Worlds (TLM), oyuncular arasındaki ekonomik rekabeti ve işbirliğini canlandıran bir NFT DeFi metaverse’idir. TLM, oyuncuları merkezsiz otonom kuruluşları (Gezegen DAO’ları) kontrol etmek ve oyuna erişim sağlamak için gerekli olan Trilium (TLM) varlığını elde etmeye teşvik eder. Alien Worlds metaverse’de oyuncular; TLM madenciliği yapmak, savaşlara katılmak, oyun içi görevleri tamamlamak için NFT’ler satın alabilir. Oyuncular, stratejilerine bağlı olarak profillerine en uygun NFT’leri satın alabilir. Ek olarak kullanıcılar, altı Planet DAO’nun konsey üyelerini seçerek yönetime katılabilir ve oyunun yönünü etkileyebilir. Trilium (TLM), Alien Worlds meta veri tabanının yerel token’ıdır. TLM sahipleri, gezegenlerin yönetimine ve diğer potansiyel ödüllere katılmak için TLM’lerini riske edebilir. Bununla birlikte kullanıcılar, TLM ve NFT madenciliği yapmak için seçilen bir gezegende TLM staking edebilir.

Oyun içerisinde TLM token’ları ile oyun içi ögeler satın alınabilir. TLM; oyun için ögeler, etkinliklere katılmak ve diğer çeşitli organizasyonlara dahil olmak adına Alien Worlds platformunun yerel token’ıdır.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

TLM Coin Nereden Alınır?

TLM Coin, işlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance üzerinden güvenle alınıp satılabilir. Aliean Worlds Coin; Binance platformunda TLM/BTC, TLM/BUSD ve TLM/USDT paritelerinde işlem görüyor. TLM Coin, bu rehberin hazırlandığı sırada 0.07 dolardan alım satım işlemi görüyor.

TLM satın almak için öncelikle Binance borsasına üye olmak gerekmektedir. Üyeliğin tamamlanmasıyla Binance hesap cüzdanına kripto para veya fiat para birimi transfer edilmelidir. Transferin tamamlanmasının ardından yukarıda belirtilen üç pariteden de TLM Coin satın alabilirsiniz. TLM/USDT işlem çiftinden satın alma için öncelikle bu paritenin arayüzüne gidilmelidir. TLM/USDT arayüzünde limit sekmesinde belirtilen alana satın alınmak istenen miktar girilir. Miktarın belirtilmesinin ardından TLM Al emri ile satın alma işlemi gerçekleştirilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar