X


Adventure Gold Nasıl Alınır?

Adventure Gold Nasıl Alınır?
22:30
9 Ekim 2021

Adventure Gold (AGLD), Adventure Gold dünyası yönetimi için kullanılan yerel kripto para birimidir.

Adventure Gold (AGLD) Nedir?

Adventure Gold (AGLD), Loot NFT projesinin ERC-20 token’ıdır. Loot, sosyal medya ağı Vine’ın kurucu ortağı Dom Hofmann tarafından oluşturulan ve zincir üzeirnde depolanan metin tabanlı rastgele bir macera ekipmanıdır. Proje, belirli olarak ön uç arayüze, resimlere, istatistiklere ve işlevsellipe sahip değildir. Bunun yerine topluluğun onu nasıl görmek istediğine açık olan 8.000 metin tabanlı NFT’ye dayanmaktadır.

8 Eylül 2021 itibarıyla Loot on OpenSea’nın taban fiyatı 8.56 ETH’di. Adventure Gold, 2 Eylül 2021’de piyasaya sürüldü ve bir Loot NFT’nin her yatırımcının ücretsiz olarak 10.000 token talep etmesine izin verdi. AGLD fiyatı, alım satımın ilk günlerinde hızla yükselirken bu airdrop NFT başına 70.000 dolar değerindeydi. AGLD kurucusu Will Papper, merkezsiz oyun evreni için bir para sağlayarak Loot üzerine inşa edilen projeler için bir standart belirlemek adına çalıştıklarını açıkladı.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Adventure Gold (AGLD), NFT alanında bir onay yöntemi olarak Loot üzerine inşa edilen topluluk tarafından yönetilir. Loot’un basit ve benzersiz yapısı, Web3 topluluğuna dayalı çok sayıda türev projesi geliştirme konusunda ilham verir. Adventure Gold, AGLD’yi bir yönetim token’ı ve kullanıcıların gelecekteki oyun içi alımlarına sunulması için üretmektedir.

AGLD Coin Nereden Alınır?

Adventure Gold Coin, işlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance üzerinden güvenle alınıp satılabilir. AGLD Coin; Binance platformunda AGLD/BTC, AGLD/BNB, AGLD/USDT ve AGLD/BUSD paritelerinde işlem görüyor. AGLD Coin, bu rehberin hazırlandığı sırada 3.73  dolardan alım satım işlemi görüyor.

Bonfida Coin satın almak için öncelikle Binance borsasına üye olmak gerekmektedir. Üyeliğin tamamlanmasıyla Binance hesap cüzdanına kripto para veya fiat para birimi transfer edilmelidir. Transferin tamamlanmasının ardından yukarıda belirtilen dört pariteden de AGLD Coin satın alabilirsiniz. AGLD/USDT işlem çiftinden satın alma için öncelikle bu paritenin arayüzüne gidilmelidir. AGLD/USDT arayüzünde limit sekmesinde belirtilen alana satın alınmak istenen miktar girilir. Miktarın belirtilmesinin ardından AGLD Al emri ile satın alma işlemi gerçekleştirilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar