2023 Sonuna Kadar XRP (XRP), THORChain (RUNE) ve Everlodge (ELDG) Ciddi Kazanç Getirebilir!

12:00
6 Eylül 2023
Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Kripto piyasasındaki son yükselişin ardından analistler ve yatırımcılar, yılın son çeyreğine girerken yüksek getiri sağlayacak alternatif yatırım portföyleri oluşturmaya çalışıyor. Sonuç olarak, uzmanlar tarafından yüksek kazanç potansiyeli barındıran üç coin belirlendi. Bu coinler arasında THORChain (RUNE), XRP (XRP) ve Everlodge (ELDG) bulunmaktadır.

Özet

  • XRP’nin Western Union ile Ortaklığı fiyat değerini artırıyor.
  • THORChain için yüksek fiyat toparlanması, yatırımcıları son çeyrekte daha fazla kazanç elde etme konusunda umutlandırıyor.
  • Everlodge, yenilikçi bir blockchain emlak pazarı ile kendini tanıtıyor.

Everlodge ön satışına katılın ve Maldivler’de lüks bir tatil kazanın

Western Union Ortaklığının Ardından XRP (XRP) Fiyat Artışı

XRP (XRP) tokenı geçtiğimiz hafta içinde önemli bir fiyat artışı kaydetti. XRP için fiyat artışı, tokenin uzun süredir küresel bir finansal güç merkezi olan Western Union ile kurduğu ortaklığa bağlı olabilir.

Ortaklık, Western Union’ın Ripple ağından yararlanmasına odaklanıyor. Kripto şirketlerinin bu tarz anlaşmalarını uzun süredir görüyoruz. Mevcut geleneksel sistemin öncüleri Ripple gibi şirketlerin desteğiyle geleceğe hazırlanıyor.

Western Union ile yapılan bu ortaklık hiç şüphesiz XRP’nin itibarını artırdı ve bu da önümüzdeki birkaç hafta içinde tokenin önemli fiyat artışlarıyla uzun bir ralliye girdiğini görmemizi sağlayabilir.

Token şu anda düşüş trendinde olsa da, analistler yakında XRP fiyatını yıl sonundan önce 1 dolara ulaştıracak bir rallinin başlamasını bekliyor.

THORChain (RUNE) 2023 Sonuna Kadar Devam Edebilir

THORChain (RUNE), Ağustos ayı içinde kripto piyasasındaki en büyük ve en uzun rallilerden birini gördü. Bağlam açısından, RUNE son 30 günde fiyat değeri olarak %68’in üzerinde değer kazandı. Alım satım faaliyetlerininse üç kata yakın arttığını gördük.

THORChain token rallisinin 2023’ün 4. çeyreğine kadar uzanacağını tahmin eden uzmanlar 1,8 dolarlık dirence dikkat çekiyor. Analistler, THORChain’in kritik bölgeyi aşması halinde 2 doları aşacak yeni bir ralliyi başlatacağına inanıyor.

Altcoin 19 Mayıs 2021’de tüm zamanların en yüksek fiyatı olan 20,87 dolardan işlem gördüğünde piyasaya damgasını vurdu. Uzmanlar RUNE için yeniden 5 dolar ve üzerinde bir fiyatın mümkün olduğunu düşünüyor. Ambcrypto tarafından açıklanan yıl sonu fiyat hedefi ise 2,42 dolardır.

Everlodge’un (ELDG) Yenilikçi Stratejisi Projeyi İlgi Odağı Haline Getirdi

XRP ve THORChain yükseliş ivmesi gösterirken, Everlodge’un yakında %280 oranında artacağı tahmin ediliyor. Everlodge (ELDG) kripto analistlerinin ve yatırımcıların dikkatini çekti. Bunun nedeni projenin blockchain destekli emlak girişimidir. Bu yenilikçi yol onu dikkat çekici hale getiriyor.

Everlodge‘da bireyler, 100 $ gibi düşük bir fiyata sahip olunabilen kısmi NFT’lere dönüştürülen devre mülklere sahip olabilirler. Sahipliğiniz güvenli bir akıllı sözleşmede kaydedilecek ve saklanacaktır.

Everlodge ekosistemi, bireylerin NFT’lerdeki paylarını takas edebilecekleri pazar yeri, Everlodge’un sahip olduğu mülklerde ücretsiz konaklamalar içeren ödül kulübü ve daha fazlasını içermektedir. Yatırımcılar ayrıca NFT destekli Everlodge mülklerini krediler için teminat olarak kullanabilirler.

ELDG tokenı yalnızca 0,012 $’a satılıyor ve uzmanlar gelecekte 30x’e kadar artış bekliyor. Ekibe ait tokenler 2 yıl süreyle kilitlenirken, bir rugpull endişesinden kaçınmak için token likiditesi 8 yıl süreyle kilitlenecektir.

InterFi Network ve BlockAudit ekibi platformu denetledi. Her ikisi de platformu yatırım için güvenli ve sağlam buldu. Genel olarak Everlodge projesi emlak sektöründe bir oyun değiştiricidir ve şimdi gelecekteki kazançlar için projeye yatırım yapmak için mükemmel bir fırsattır.

Everlodge (ELDG) Ön Satışı hakkında daha fazla bilgi edinin

Web sitesi: https://www.everlodge.io/

Telegram: https://t.me/everlodge

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. CoinTürk, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. CoinTürk, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar