X


100 Kat Değerlenebilecek 3 NFT Projesi! Henüz Listelenmeyenler!

Henüz çok yeni olan 3 NFT projesi gün sayıyor. Ünlü analist takipçilerine duyurdu!
20:46
26 Eylül 2021

NFT’ler son büyük düşüş öncesinde ciddi bir ivme yakalamıştı. Halen NFT piyasasının çok soğuduğu söylenemez. Kripto para yatırımcıları zarar yazarken NFT odaklı doğru yatırımlara yönelenler düşüşlere rağmen kazanç elde ediyor. BitBoy Crypto takipçileriyle NFT alanında ciddi yükselişler yaşayabilecek 3 projeyi paylaştı. Elbette BitBoy Crypto tarafından paylaşılmış olması kesin yükselişe işaret etmez. Bu yüzden alımlarınızı kendi değerlendirmeleriniz neticesinde yapmanız gerekir.

Ridotto (RDT)

Listenin başında Ridotto (RDT) bulunuyor. Ancak bu proje emsallerine göre fazla risk içeriyor olabilir, detaylarına bir sonraki paragrafta değineceğiz. Kullanıcılar Ridotto (RDT) sayesinde kolayca oyun oynayabiliyor veya kendi oyunlarını geliştirebiliyor. Piyango tarzı oyunlar için kullanılan Ridotto (RDT) riskli olabilir ancak RDT token hakkında önemli bir gelişme var.

Ridotto (RDT) hem masaüstü hem de mobil kullanıcılar tarafından erişilebilir olacak. Oyunun odak noktasında NFT’ler bulunuyor. Daha önemlisi RDT 28 Eylül tarihinde UniSwap‘ta halka arz olacak. Ancak önemli bir detay var bu proje birçok kripto para fenomeni tarafından duyuruluyor. Bunların bir kısmı geçmişinde scam projeleri de paylaşmıştı. Yani bunu sadece para için yapıyor projenin güvenirliği ile ilgilenmiyor olabilirler. BitBoy Crypto her ne kadar yükseliş beklese de diğer bazı kripto para fenomenlerine bakarak bu projeyi ekstra riskli şekilde tanımlayabiliriz.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Crypto Demonz

Crypto Demonz, Battle Royale, RPG ve NPC Tower Wars ile başlayan ve sonunda RTS ve MMORPG’ye dönüşen bir dizi izometrik ve izometrik olmayan 2D piksel oyunudur. BitBoy Crypto’ya göre 2022 yılına kadar veya ilk çeyrekte Ethereum (ETH) ağında işlevsellik kazanmış bir 3D oyun olacak.

Crypto Demonz’un V2 Demonz ile geri döndüğünü söyleyen popüler analist projenin yoğun ilgi görmesini bekliyor. Ancak hep söylediğimiz gibi projenin ekibi ve diğer tüm detaylarını araştırmak sizin sorumluluğunuzdadır. En güvenilir isimleri dahi paylaştığı projeler büyük kayıplara yol açabilir.

Penguin Fight Club

Penguen NFT’lerinden oluşuyor. Vermouth Noir sanatçısı tarafından arka plan, saç, göz, silah ve 200’den fazla benzersiz özelliğe sahip 10.000 penguen NFT’sini kapsar. Ethereum (ETH) ağında saklanacak NFT’ler tamamen benzersiz olacak.

İnternet sitesi üzerinden NFT mint edilebilecek. Peki yukarıda gördüğünüz gibi bir penguene sahip olmanın masrafı ne kadar? Yaklaşık 120 dolar yani 0,04 ETH sadece mint için ödemeniz gerekiyor.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar