Yüzde 19 Artış Yaşandı! Popüler Şaka Para Biriminin Yatırımcıları Harekete Geçti

Birkaç rapordan ve IntoTheBlock'tan alınan bazı sinyallere göre, piyasa Shiba Inu (SHIB) için yükseliş eğilimi gösteriyor.
12:20
28 Aralık 2021
Yüzde 19 Artış Yaşandı! Popüler Şaka Para Biriminin Yatırımcıları Harekete Geçti
Okuma Süresi: 2 Dakika

Birkaç rapordan ve IntoTheBlock‘tan alınan bazı sinyallere göre, piyasa Shiba Inu (SHIB) için yükseliş eğilimi gösteriyor. Net Ağ Büyümesi, Parada ve Konsantrasyon gibi faktörlere baktığımızda, popüler şaka para birimi yatırımcılarının SHIB’nin fiyat hareketine destek sağladığı görülüyor.

Shiba Inu (SHIB) Yükselişe Geçiyor

Net Ağ Büyümesi, Parada ve Konsantrasyon gibi metrikler, SHIB 0,0004 ABD dolarında önemli bir engele yaklaşırken pozitif bölgeye yaklaştı.

Öyle ki, son yedi gün içinde aktif SHIB adreslerinin sayısı neredeyse %19 artış kaydetti. Net Network büyümesine göre, mevcut toplam Shiba Inu sahip sayısı 1.094.129 ile oldukça büyük bir miktara eşit. Dolayısıyla, Net Ağ büyümesi, kullanıcı katılımı ve büyümesine bir işaret olabilir.

Ayrıca göstergelerin konsantrasyon grubu, bir varlığın dolaşımdaki arzının, holdinglerin değerine ve adrese göre dağılımını gösterir. Öyle ki dolaşımdaki arzın % 1’inden fazlasını tutan balinalar ve yatırımcılar, dolaşımdaki arzın % 0.1 ila % 1.0’ını tutan adresler olarak sınıflandırılırken, diğer tüm adresler bireysel adresler olarak sınıflandırılır. Artan bir konsantrasyon, büyük Shiba Inu sahiplerinin harekete geçtiğini gösteriyor.

Ethereum Balinaları SHIB Biriktiriyor

Popüler şaka para birimindeki bir başka gelişmede, Shiba Inu‘nun, ilk 100 ETH balinasının cüzdanlarında en büyük USD pozisyonuna sahip olması olarak karşımıza çıkıyor.

Bu cüzdanlardaki ortalama SHIB bakiyesi 2.637 milyar’a eşitken, Shiba Inu’nun ortalama USD değeri 100.557.537 dolara eşdeğer. Öyle ki ilk iki en büyük Ethereum balinasından her biri yaklaşık 1,5 milyar dolar değerinde SHIB tutuyor. Ayrıca en büyük 10 balinanın geri kalanı, bakiyelerinde yaklaşık 381.4 milyon dolar değerinde yaklaşık 10 milyar SHIB tutuyor.

İçeriğin kaleme alındığı an itibarıyla ikinci en büyük meme kripto para birimi olan Shiba Inu, 0.00003664 dolardan el değiştiriyor. Bu, 28 Ekim’de ulaşılan tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.0000862 doların hala %55 altında bir değer.

Ancak popüler şaka para birimi Shiba Inu alımlarında bir artış meydana gelirse, SHIB, 0,0000055 dolarlık iyimser hedefi aşabilir ve sonrasında 0,000065 doların üzerine bir artış başlatabilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar