reklamı kapat

XRP İçin İnanılmaz Tahmin: 30 Dolar Mümkün Mü?

XRP fiyatına yönelik bu beklenti, herkesi şaşırttı.
21:41
5 Ekim 2020

Kripto para piyasası genel olarak bu Pazartesi günü oldukça iyi bir açılış yaptı ve lider kripto para birimi Bitcoin’in yeniden 10.700 dolar seviyesinin üstüne çıkması piyasaya can verdi. KuCoin kripto para borsasının hacklenmesi, BitMEX kripto para borsasına dava açılıp kurucuların tutuklanması gibi gelişmeler kesinlikle sektöre sert bir düşüş yaşattı.

Bitcoin’in toparlanması ile beraber ise top 20 içerisindeki önemli kripto paralardan Cardano, Chainlink ve özellikle XRP fiyatında kritik yükselişler görüldü. Ethereum yerinde saymaya devam ederken XRP fiyatının kritik direnç noktası 0,24 doları ve bunun devamında 0,252 doları kırması, yatırımcıların yüzünü güldürdü.

XRP/USD işlem çiftinin 0,24 doların altına geriledikten sonra yeniden 0,21 dolara kadar düşmesi bekleniyordu. Ancak XRP bütün beklentilerin tersi yönde hareket edip 0,24 dolar direncini kırmayı başararak çok daha farklı bir tablo ortaya koydu.

XRP 30 Dolara Kadar Çıkacak

Önde gelen kripto para analistlerinden Credible Crypto, 2-3 yıllık süre içerisinde XRP fiyatının 20 ile 30 dolarlık birim fiyata kadar çıkacağını belirterek aslında projenin önünün ne kadar açık olduğunu vurgulamış oldu. XRP, 2017 yılındaki rallide 3 dolara kadar ulaşsa da şu an 0,25 dolardan işlem görmesi nedeniyle 20 dolarlık hedefin çok ama çok uzağında gibi gözüküyor.


Yine de analistin bu tahmininin yatırımcıları heyecanlandırdığı bilinen bir gerçek.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.