Reklam

WePower Coin Nedir?

WePower, temiz enerji odaklı bir kripto paradır.
12:43
23 Aralık 2020
Okuma Süresi: 2 Dakika

WePower, blockchain tabanlı bir doğa dostu enerji projesidir. Yeşil yani çevre dostu enerji alımı yapmak isteyen tüketiciler veya yatırımcılarla enerji üreticilerini bir araya getiren platform, dünyanın daha güzel bir yer haline getirilmesini hedefliyor. Ethereum tabanlı bir proje ve kripto para birimi olan WPR, ağda herhangi bir alım satım işlemi yapmak isteyenlerin kolaylıkla bunu gerçekleştirebilmesini sağlıyor.

WePower (WPR) Nedir?

2017 yılındaki altcoin rallisinde inanılmaz bir yükseliş elde eden WePower projesi ve kripto para birimi, daha sonra sert bir düşüş yaşadı. Sadece yatırımcıların ve kurumsal isimlerin değil aynı zamanda hanehalkının da temiz enerji alabilmesini hedefleyen proje, kendi kripto para birimine böylece ciddi bir likidite ve kullanım sağlıyor.

WPR Coin Yorum

WPR Coin bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 753. sırada yer alıyor ve 0,007526 dolarlık birim fiyata sahip. Kripto paranın en çok BTC işlem hacmine sahip olduğu ve dolaşımda sadece 684.333.762 WPR bulunduğu söylenebilir. Yeşil enerji üretimi ve dağıtımı odaklı WePower Coin projesinin ise artık piyasadaki etkisini kaybettiği görülüyor.

WePower Coin Nasıl Alınır?

WPR Coin almak için ne yapmak gerekiyor?  Binance bu konuda kullanıcıların tercih edeceği en popüler platform olarak ön plana çıkıyor.  Binance’in sunduğu likidite ve güvenlik de yatırımcıların burayı tercih etmesine etki etmekte. Binance üzerinde bunun WPR olarak listelendiği görülüyor.

  • WPR Coin satın almak için ilk olarak borsaya TL bakiyesi atmak veya bunun yerine kullanılabilecek bir kripto para almak gerekiyor. Bunun için önce Binance ana sayfasına girip, sol üstte yer alan “Kripto Al” seçeneğinden “Kredi/Banka Kartı” sekmesine tıklayın.
  • Açılan sekmede ne kadar TRY ile işlem yapmak istediğiniz seçip, Coin kısmından Bitcoin’i yani BTC’yi işaretleyin.
  • BTC aldıktan sonra yine sol üstteki “Al-Sat” seçeneğini önizleyin “Klasik” sekmesine tıklayın.
  • Açılan kısımda sağ üstten BTC sekmesini seçerek, arama butonuna WPR yazın ve altta açılan WPR/BTC çiftini seçin.
  • Daha sonra ortadaki “WPR AL” sekmesine gelip, almak istediğiniz miktarı girin.
  • İstediğiniz miktarı girin ve işleme onay vererek WPR Coin alma işlemini tamamlayın.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar