X


Virtex Bitcoin Exchange Sitesi Aniden Kapandı

09:53
5 Mart 2015
Okuma Süresi: < 1 Dakika

Bitcoin exchange sitesi Virtex’e ne oldu? Bu sorunun cevabını bir çok kişi merak ediyor. Site şu anda “connection failed” hatası veriyor ve siteye erişim sağlanamıyor. Virtex kullanıcılarının iddiasına göre, exchange sitesi hesaplarda bulunan tüm kripto paralarla birlikte ortadan kayboldu. Ayrıca resmi twiter hesabından da herhangi bir açıklama yapılmadı, Virtex’in son twiter gönderisi 2014 Aralık  tarihine ait.

Tartışma platformu Bitcointalk’a göz atıldığında Virtex kullanıcılarının 2015 başı itibariyle bazı problemler yaşadığı ve şikayetlerini dile getirdiği görünüyor. Alınan bilgilere göre, çoğu kullanıcının yaşadığı problemlerle ilgili attığı maillere de uzun zamandır cevap verilmemiş.

Virtex’e ne olduğu ve ne yaşadığı hakkında elimizde kesin bir bilgi bulunmuyor; fakat sitenin kullanıcı fonlarıyla ortadan kaybolmuş olması muhtemel. Konuyla ilgili gelişme oldukça aktarmaya devam edeceğiz.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
ETİKETLER