X


VeChain, Kaydettiği Artış İle Dikkatleri Üzerine Çekti: VET Yorumları ve Beklentiler

VeChain (VET), kripto para piyasasındaki güçlü oyunculardan biri olmayı olmayı başardı.
16:05
5 Kasım 2021

Dağıtılmış defter teknolojisi (DLT) ve nesnelerin interneti (IoT) kullanan bir proje olan VeChain, dikkatle takip edilen çalışmalardan biridir. Artan ilgi ile birlikte VET önemli bir fiyat artışı kaydetti. VeChain (VET), 0.1642 dolar ile 90 günün en yüksek seviyesine ulaşırken veriler bu altcoin’in zirveyi test etmeye hazır olabileceğini işaret etti.

VeChain Patlamaya Hazır Mı?

Popüler kripto para VeChain (VET), kripto para piyasasındaki güçlü oyunculardan biri olmayı olmayı başardı. Son 48 saat içerisinde VET, %14’ten fazla değer kazanırken 0.1642 dolara yükseldi. Bir günlük zaman diliminde ise VET %11’lik fiyat yükselişi ile dikkatleri üzerine çekti. VeChain, şu anda 10 milyar dolarlık bir piyasaya değerine sahip ve bu popüler altcoin’i sıralamada yirmi ikinci yapıyor.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Mevcut fiyat seviyeleri, yukarı yönlü bir kırılma için oldukça kritik. VeChain (VET), %22’lik bir ralli için rota arıyor. VET, 0.133 dolardaki kilit destek seviyesinin üzerinde önemli bir inşa ile momentumu boğalara kazandırdı. Uzmanlara göre VET için hedef 0.164 dolar doları aşan bir rallidir.

İndikatörler Neye İşaret Ediyor?

VeChain grafikleri yükseliş eğilimini onaylarken 21 Ekim’de azalan trend çizgisinin kırılması en önemli teyit kaynağıdır. Öte yandan genel piyasa duyarlılığını ölçen İşlem Endeksi (TRIN) boğaların üstünlüğünü onaylıyor. VeChain için TRIN şu anda pazarın satıcılardan daha fazla alıcıya sahip olduğunu ortaya koyuyor.

VET için en önemli ek direnç MRI tarafından gösterilen 0.147 dolar olarak belirtilirken bu seviye hali hazırda aşılmış durum.da VET, son 90 günün en yüksek seviyesi olan 0.1642 dolara tırmanarak önemli bir fiyat sekansı kaydetti. VeChain, yaklaşık 7 ay önce 0.27 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmıştı.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.
huobi
huobi
Araştırma Makaleleri

İlgili Yazılar