X


Uzman Analist Kasım’da Bitcoin’in Çok Sert Artacağını Düşünüyor! İşte Nedenler!

Ünlü analist Willy Wo'nun yaptığı Bitcoin öngörüsü, gündeme damgasını vurdu !
18:45
31 Ağustos 2021

Geniş bir takipçi kitlesine sahip olan on-chain analisti Willy Woo, uzun vadeli holder’ların önde gelen kripto para birimlerini tutmaya devam etmesi halinde, Bitcoin’in önümüzdeki aylarda yukarı yönlü sert hareketler yapacağını öngörüyor.

What Bitcoin Did podcast’inin yeni bölümünde Woo,  elindeki BTC’leri en az önümüzdeki 5 ay boyunca elinde tutan uzun vadeli holder’ların, bu varlıkları bütçelerinde bulunduran kurumların, önümüzdeki aylarda bunun karşılığını alacaklarını söylüyor.

Woo : Yeni Bir Zirveye Doğru İlerliyoruz !

Willy Woo konuyla ilgili açıklamalarında, “Bu bir makro döngü meselesidir. Benzer durumu 2014 ve 2015 yıllarında da görebilirdiniz. 2019 yılının dip seviyelerinde 2020 yılında da bunları gördük. 2020 yılında koronavirüs krizi vardı, tüm kripto paraları portföyünde toplayan Michael Saylor vardı. Bu da uzun vadeli yatırımcıların birikim yaptığı bir zirveydi. Bir zirveye doğru ilerliyoruz ve önümüzdeki aya kadar mevcut oranlara göre zirvede olacağız.” sözlerini kullandı.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Buna ek olarak Woo’ya göre, bahsi geçen durum ciddi bir birikim olduğunu gösteriyor ve zirve birikimi, fiyatın bir süre yatay kanalda seyretmesi ardından yukarı yönlü hareket etmesi anlamına geliyor. Ayrıca Woo şu sözlere de açıklamalarında yer veriyor:

Son artış, geçen yıl Ekim ayında başlayarak, 10.000 dolar ile 60.000 dolar arasındaydı. Bundan önceki artışta ise  4.000 dolardan 14.000 dolarlara kadar sürmüştü. Yani Ekim ayında Bitcoin, yeni bir zirveye koşarsa, gözlerimizi Kasım ayı sonrasına dikiyoruz. O dönemde yükselişin gerçekleşmesini bekliyoruz. Bütün bu kripto paralar, uzun vadeli yatırımcılar tarafından toplanıyor. Piyasanın şu anki yapısı,  bize fiyatta yukarı yönlü sert hareketler olacağını söylüyor.

Bu Döngü 2013 Yılındakinden Farklı

Woo ayrıca zincir üzerindeki verilere baktığını ve bu döngünün 2013 boğa piyasasından farklı olduğuna inandığını söylüyor. Woo’ya göre, mevcut boğa koşusu devasa bir yükselişle sona ermeyecek.

Yatırımcılar arasındaki verilerde görebildiğimiz en son şey, bunun tekrarlanmayacağı yönünde. Bu döngü 2013 benzeri bir döngü değil, tamamen farklı. Bu, daha önce hiç görmediğimiz, 2020 ilerisi bir döngü. Zincire bakarsanız, bunun daha önce görmediğiniz tamamen farklı bir yapı olduğunu anlayacaksınız.  Bu çok umut verici. Bir kez daha yükseliş yaşayacağız ve her zirvede gerçekleşen Aralık satışlarını unutacağız.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar