reklamı kapat

Ünlü Analist Yatırım Yaptığı 3 Kripto Parayı Açıkladı!

Mati Greenspan hangi kripto para birimlerine yatırımı önerdi?
08:00
9 Eylül 2019

Kripto para sektörü 2019 yılında oldukça hareketli bir dönem geçirdi ve Bitcoin (BTC) neredeyse değerini yılın başından bu yana üçe katlamayı başardı. Bitcoin’in yanı sıra birçok altcoin de benzer yükselişler yaşarken, beklenen altcoin sezonu ise ne yazık ki gerçekleşmedi ve yatırımcıların heyecanlı bekleyişi sürüyor.

Özellikle son iki aydır altcoin yatırımcıları için oldukça durgun bir dönem yaşanmakta ve birçok kişi bunun ne zaman biteceğini merak etmekte.

Mati Greenspan’ın Üç Tercihi

EToro’nun ünlü analisti ve ekonomisti Mati Greenspan da kendisine gelen ”1 ile 5 yıllık uzun vadeli yatırım yaptığı top 3 kripto para nedir” sorusuna yanıt vererek yatırımcılara yol göstermeye çalıştı. Ünlü analistin ilk 3 tercihi sırasıyla Bitcoin, Litecoin (LTC) ve Binance Coin (BNB) olarak öne çıkıyor. Greenspan bunların yatırım tavsiyesi olmadığını vurgularken, kişisel portföyünün ve fikirlerinin zamanla değişebileceğini, yatırım yapılan varlıkları çeşitlendirmenin ise kilit öneme sahip olduğunu da sözlerine ekledi.

Greenspan uzun vadeli yatırım olarak BTC’yi önerse de, başka bir yatırımcı bunun kısa vadede 7.000 dolara kadar düşebileceğini vurgulamıştı.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz. Haftanın önemli gelişmelerini takip etmek için e-posta bültenimize Abone Olun


    Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.