Ünlü Analist: Gözlerinizi Ayırmayın, Bu 3 Altcoin 2022’de Çok Kazandırabilir

Joe Parys, bu 3 altcoin'in 2022'de büyük getiri sağlayacağını düşünüyor
10:15
22 Aralık 2021
Ünlü Analist: Gözlerinizi Ayırmayın, Bu 3 Altcoin 2022'de Çok Kazandırabilir
Okuma Süresi: 2 Dakika

Ünlü kripto para analisti Joe Parys, kripto para piyasasının yeniden yeşile dönmesiyle birlikte  3 yeni altcoin‘deki potansiyeli keşfetti. Henüz bir tanesi piyasaya bile çıkmamışken Parys, bu 3 altcoin’in 2022’de büyük getiri sağlayacağını düşünüyor. İşte Joe Parys’in büyük artış beklediği o 3 altcoin;

MetaVPad (METAV)

Joe, listesinde ilk sırada MetaVPad’e yer verdi. MetaVPad, kendisini Metaverse projeleri için yakında çıkacak bir zincirler arası launchpad olarak tanımlıyor. Yeni nesil internetin omurgasını oluşturacak protokollere, ürünlere ve hizmetlere erişimi demokratikleştirmeyi ve kullanıcıların bu umut verici yeni ortamda iz bırakanlar arasında yer almalarını sağlamayı hedefliyor.

Yeni dijital dünyalar, birlikte çalışabilirlik protokolleri, dijital kimlik çözümleri, kalıcı dijital avatarlar, oyunlaştırılmış DeFı protokolleri, Web3 teknolojileri veya tamamen başka bir şey olsun, MetaVPad, gelişmek için ihtiyaç duydukları kaynaklarla yüksek kaliteli Metaverse merkezli projeler sunmak için geliştirilmiş yeni bir altcoin olarak karşımıza çıkıyor.

Ünlü analiste göre MetaVPad, kripto para piyasasındaki güzel projelerden bir tanesi ve 2022’de büyümek için büyük bir potansiyele sahip.

HEX

Ünlü analist açıklamalarının devamında HEX‘i 2022 yılında büyük patlama yapacak bir diğer kripto para projesi olarak adlandırdı.

Ayrıca Richard Heart, yatırımcıların geleceğinin burada olduğunu düşünüyor. Mevduat Sertifikalar (CD’ler), bankalar tarafından yönetilen yaygın yatırım araçlarıdır. CD’ler dünya çapında yüz milyonlarca insan tarafından kullanılıyor ve trilyonlarca dolar değerinde bir piyasa yaratıyor.

Ayrıca HEX artık ABD’nin en büyük kripto para borsası olan Coinbase’de listelenmeye başladı. HEX’in fiyatı şu anda bir düşüş içerisinde olsa da, Parys HEX’in gelecekte yükselmek için yeterli potansiyele sahip olduğunu düşünüyor.

VLAUNCH (VPAD)

Joe Parys VLaunch’a listesinde son sırada yer verdi. VLAUNCH, blockchain alanındaki en önde gelen düşünce liderleri tarafından desteklenen türünün ilk çok zincirli launchpad’i olarak kendini tanımlıyor. VLaunch, sektördeki 180’den fazla influancer ile aktif olarak etkileşim kurarak, yaklaşan lansman projeleri ve topluluk için değer yaratmaya odaklanmıştır.

MultichainVLaunch‘ın ana ayırt edici özelliklerinden biri, belirli bir blok zinciri ile sınırlı olmamasıdır. Üstelik bu projenin arkasında çok sayıda influencer var ve çoğunun çok sayıda abonesi var. İşte bu yüzden Joe, VLaunch’ı büyük bir yükseliş yapmasını beklediğini belirtti ve şöyle söyledi;

“VLauch’un patlamaya hazır olduğuna inanıyorum.”

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar