Ünlü Analist: “Bu Altcoin’lerde Coşku Artacak”! İşte Analistin Radarındaki 4 Altcoin

Ünlü analist, büyük kazanç sağlama potansiyeline sahip olduğunu düşündüğü bu dört altcoin'i takibe aldı.
11:00
28 Aralık 2021
Ünlü Analist: "Bu Altcoin'lerde Coşku Artacak"! İşte Analistin Radarındaki 4 Altcoin
Okuma Süresi: 3 Dakika

Popüler bir kripto analisti, altcoin‘ler için bir süper döngünün hazır olduğunu ve büyük kazanç sağlama potansiyeline sahip olduğunu düşündüğü bu dört kripto para birimini takibe aldı.

Nicolas Merten: Altcoin’lerde Coşku Artacak

Yeni bir strateji oturumunda piyasaya yönelik açıklamalarda bulunan Nicholas Merten, 489.000 YouTube abonesine, lider kripto Bitcoin (BTC) biraz durgun görünse de, altcoin projelerine yönelik coşkunun büyük ölçüde artacağını belirtti.

Ünlü analist YouTube videosundaki açıklamalarında şu ifadelere yer verdi;

“Buradaki en büyük odak noktam, boğa piyasasına ilerledikçe, hisse senetleri, emtialar ve forex piyasaları gibi her bir finansal varlık türünde tüm boğa piyasalarında gördüğümüz gibi ve özellikle kripto gibi çok yaratıcı ve hızlı tempolu bir ortamda, daha fazla likidite, daha fazla sermaye ve daha fazla heyecanın altcoin değerlemelerine gittiğini göreceğiz…

Bitcoin nereye giderse gitsin burada odak noktası altcoin’ler.”

Merten Bu 4 Altcoin’i İzliyor

DataDash sunucusu, ayrıca açıklamalarının devamında son 12 gün içinde Bitcoin’e (AAVE/BTC) karşı %63 ralli gören merkezi olmayan finans (DeFi) platformu Aave (AAVE) ile de ilgilendiğini belirtti.

“Burada fiyat anlamında büyük bir kırılma var. Ve 7 Ekim kadar burada görmediğimiz seviyeleri ve Haziran 2021’deki önceki düşük seviyeleri [0.005727 BTC] tekrar ziyaret ediyoruz.

Bu aralığı aşabilirsek… bu, benzerlerini burada Ocak ve Mayıs 2021’de gördüğümüz gibi AAVE‘nin muhtemelen bir başka sismik ralliye sahip olmasının temelini oluşturacak. ”

Popüler kripto para birimi AAVE, içeriğin kaleme alındığı an itibarıyla CoinMarketCap verilerine göre son24 saatte yaklaşık %.043 düşüşle 284 dolardan alım satım işlemi görmeye devam ediyor.

Merten ayrıca, yaz ve sonbahar aylarında yavaş bir düşüşün ardından BTC’ye karşı güzel bir şekilde toparlandığını belirttiği Ethereum tabanlı otomatik kripto borsası Uniswap‘ın (UNI) yerel varlığını da yakından takip ediyor.

Ünlü analist UNU hakkında yaptığı açıklamalarda popüler altcoin‘in daha yüksek bir kırılma gerçekleştirebilmesi ve bu seviyeden daha da yukarılara devam etmek için iyi bir temele sahip olduğunu söyledi.

Uniswap (UNI), içeriğin kaleme alındığı sırada CoinMarketCap verilerine göre son24 saatte %2.85’lik bir düşüşle 18.62 dolardan alım satım işlemi görmeye devam ediyor.

Yearn Finance ve Radix Protokol

Nicholas Merten ayrıca Yearn.Finance‘ın yerel varlığı olan YFI‘yı da takip ediyor. Ünlü kripto para analisti, son YouTube videosunda yaptığı açıklamalarda YFI hakkında şu açıklamalarda bulundu;

“Sadece son 12 işlem gününde %62 artışla kripto alanındaki adil başlatma protokollerinden biri.”

Ancak kripto para piyasasının yeninden yön değiştirmesiyle birlikte YFI’da yeniden düşüşe geçti ve içeriğin kaleme alındığı sırada son 24 saatte %5.80’lik düşüşle 29.860 dolardan işlem görüyor.

Ünlü analist son olarak, tartışmasını geliştirici dostu, katman-1 DeFi protokolü olan Radix‘i (XRD) ele aldı.

“Önceki direnci yeni destek haline getirebildik ve o zamandan beri son iki hafta içinde yaklaşık 0,22 dolardan 0,30 dolara çıkabildik.

XRD, burada bir sonraki artış için ivme kazanmaya başlıyor. Ve Radix’in erken aşamadaki bir proje olarak patlak verdiğinde, büyük bir çıkış yakaladığını gördük.“

Radix, son 24 saatte %7.81’nin üzerinde bir artış yaşayarak 0,30 $’a dolardan alım satım işlemi görmeye devam ediyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar