Reklam

UEFA Bu Altcoin ile Anlaştı! Kripto Paranın Fiyatı Artıyor!

UEFA önemli bir anlaşmaya imza attı. Fan Token pazarı hızla büyüyor.
20:35
15 Şubat 2022
Okuma Süresi: 2 Dakika

JPMorgan metaverse konusunda tercihini MANA’dan yana kullandı. EUFA ise gelecek hedeflerini bu projede inşa edecek. Fan token platformu Socios önemli bir anlaşmaya imza attı. Artık tüm müsabakalarda resmi taraftar token ortağı olmak için Avrupa Futbol Federasyonu (UEFA) ile ortaklık kurdu.

UEFA Bu Altcoin ile Anlaştı

Socios’un UEFA ile yaptığı anlaşma, platformun UEFA’da bir “Küresel Lisans Ortağı” haline geldiğini ve onu Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi de dahil olmak üzere çeşitli UEFA yarışmalarının “Resmi Lisanslı Ürün” ve “Resmi Taraftar Token Ortağı” haline getirdiğini gösteriyor.

Haberin de etkisiyle CHZ token fiyatı yönünü yukarıya çevirdi.

Anlaşmanın bir parçası olarak, UEFA, büyük turnuvalara katılan kulüplerin ücretsiz token sahiplerine özel olarak sunulan “UEFA Kulüp Müsabakası Taraftar Tokenları” ile token sahiplerini ödüllendirerek Socios Club taraftar jetonları ekosistemine daha fazla değer katmak için markasını güçlendirecek. Anlaşma aynı zamanda token sahiplerine UEFA Events’e VIP geziler, UEFA’nın genel merkezini ziyaret etme şansı, UEFA efsaneleriyle sanal buluşma, maç biletleri, ürünler ve hatıralar şeklinde ‘özel deneyimler’ sunuyor.

Ayrıca Socios, 2021-2024 dönemi boyunca Amerika Birleşik Devletleri’nde düzenlenecek UEFA müsabakalarının bölgesel sponsoru oldu.

Socios ve Fan Token Pazarı

Socios CEO’su Alexandre Dreyfus, “Bu çığır açan ortaklık, UEFA ve Socios’un sporda taraftar deneyimini geliştirmek için yenilik ve teknolojiyi benimseme konusundaki ortak kararlılığının bir sonucudur” dedi.

“Bu yeni ittifak sayesinde, dünya çapındaki yüz milyonlarca taraftar, Taraftar Tokenları aracılığıyla seyirciden daha fazlası olma müsabakalarında aktif roller oynama fırsatına sahip olacak”.

Socios, token sahiplerine oylara ve katılıma dayalı takım ödüllerine etki ve karar verme hakkı tanıyarak, taraftarların dünyanın en büyük spor kulüplerinden ‘Taraftar Tokenları’ satın almalarını sağlar. Şimdi, Socios en iyi futbol kulüpleri de dahil olmak üzere 120’den fazla büyük spor organizasyonuna Taraftar Tokenları aracılığıyla ortaklık kurdu

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar