X


Bayebit Nedir?

11:00
13 Ağustos 2019
Okuma Süresi: 2 Dakika

Kripto para sektörü kesinlikle son yıllarda inanılmaz bir gelişim sergiledi ve bununla beraber birçok ülkede kripto para borsası sayısında da bir hayli sert artış gözlemlendi. Türkiye de bu ülkelerden birisi oldu ve geçtiğimiz iki yıllık sürede ülke içerisinde açılan veya Türk Lirası ile hizmet veren borsaların sayısı adeta rekor kırdı.

Bayebit Nedir?

Türk bir kripto para borsası olarak karşımıza çıkan Bayebit, 2018 yılında kullanıcı ile buluştu. Bayebit borsasında Bitcoin, Ethereum ve Ripple gibi popüler kripto para birimleri ile işlem yapılabiliyor.

Bunun yanı sıra platformda; Litecoin, BNB, XLM, Tron, Neo, Dogecoin, Zilliqa, NULS, VeChain ve ICON gibi coin’lerle de kredi kartıyla alımlar yapılabiliyor. Bayebit’te kredi kartıyla satın alabileceğiniz kripto paraları aşağıdaki görselde bulabilirsiniz.

Bayebit Kullanımı

Platform üzerinde öncelikle üyelik işleminizi gerçekleştirmeniz gerekiyor. Üyelik işleminin ardından Bayebit üzerinden kredi kartı ile satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Platform ile seçtiğiniz kripto parayı piyasa fiyatı ile kredi kartıyla satın alabilirsiniz.

Bayebit Para Çekme Nasıl Yapılır?

Bayebit 2019 yılında bir siber saldıraya uğradı. Bunun üzerine platform yönetimi kripto para borsa kısmını durdurdu. Şu an Bayebit üzerinden sadece kredi kartıyla kripto para alım işlemi yapılıyor.

Bayebit Güvenilir Mi?

Bayebit 2019 yılında bir hack saldırısına uğramış ve bu sebeple güvenilirliği sarsılmış olsa da borsa hala hizmet veren bir platforma olarak karşımıza çıkıyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar